Strefa Patrona:

Pruszcz Gdański
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

6 zł

miesięcznie

36 zł

łącznie

 

  Jak w kilku prostych krokach przyciągnąć Twoją uwagę? Nic prostszego. Skoro znalazłeś się na Szlaku to znaczy, że mamy ze sobą coś wspólnego, a tym czymś jest zamiłowanie do Wiedźmina i fantastyki. Wiedźmiński Szlak to miejsce, gdzie pracuję nad swoim rzemiosłem, a jest nim narracja.

ZOSTAŃ PATRONEM

O Autorze

Parę słów o mnie


Z pośród wielu pokazanych mi dróg i napoczętych ścieżek, wybrałem swoją, zupełnie inną od pozostałych ale moją, która niekoniecznie była łatwiejszą – tak rozpocząłbym swoją biografię, gdyby przyszedł jej czas. Jaki to kierunek? To narracja. Od kiedy tylko pamiętam narracja, media umożliwiające opowiadanie historii fascynowały mnie, począwszy na słowie pisanym przez głos i teatr, na filmie i muzyce kończąc. Siedzę więc jako ten weteran dziesiątek przygód RPG, niespełniony aktor i larpowiec, i piszę. Piszę codziennie żeby nie poprzestawać w ćwiczeniach. Słowo pisane jest rzemiosłem, podobnie narracja, i dlatego nie należy go odstawiać, a pracować – pracować i uczyć się coraz to nowych form i struktur.

 

Kim jestem? Nazywam się Paweł choć większość może kojarzyć mnie po prostu jako Wiedźmiński Szlak – tak, to ja jestem założycielem, adminem i pisarzem w jednej osobie. Na co dzień pracownik działu handlowego i marketingu w dużej agencji wystawienniczej, w międzyczasie niespełniony antropolog i sportowiec od siedmiu boleści – drzewiej ruch rycerski, później biegi ocr, dzisiaj ścianka wspinaczkowa. 

 

 

Dlaczego Patronite


Już od jakiegoś czasu mam tutaj konto ale nigdy nie usiadłem do niego w należyty sposób, nie zająłem się promocją - słowem nie robiłem nic. Konto dryfowało pośród dziesiątek innych i niczym się nie wyróżniało. Ot, kolejny porzucony projekt. Dzisiaj jednak wracam tutaj bo wiem jak wielka siła tkwi w tego typu miejscach. Crowdfunding pozwala nam, artystom i osobom kreatywnym na osiągnięcie wiele więcej, niżeli moglibyśmy zakładać. Idąc zaś do meritum: chcę przyśpieszyć rozwój Wiedźmińskiego Szlaku. Dotąd inwestowałem w niego z własnych zasobów i czasu, kupując materiały, rozbudowując go bez ustanku. Teraz jednak stoję przed dużo większymi wyzwaniami, a są nimi takie rzeczy jak inwestycje w nowe projekty. Materiały bynajmniej nie należą do najtańszych i co więcej, kosztują wiele poświęcenia - cóż, dotąd już trochę tego poświęcenia było. Chciałbym przyśpieszyć cały ten proces i nieco go złagodzić, aby wszystko poszło dynamicznie i lekko, z dużą dozą przyjemności dla moich czytelników.

 

 

Moje aspiracje


Każda forma narracji. Początkowo słowo pisane, czyli tworzenie opowiadań i innych krótkich form. Kolejnym aspektem jest organizowanie małych spotkań, gdzie wraz z moimi czytelnikami zanurzylibyśmy się w świat Wiedźmina poprzez gry fabularne. Następnym krokiem jest narracja wokalna czyli słuchowiska - tutaj potrzebne są dodatkowe zasoby na materiały dźwiękowe, oprogramowanie i lektorów. Dalej są opowiadania multimedialne, czyli będące połączeniem graficznej noweli i słuchowiska - potrzeba tutaj znacznie większych nakładów dla ilustratorów itd. Jak widzicie pomysłów jest wiele i bynajmniej, to nie koniec. Pomysły rodzą się każdego dnia. Z wami ich realizacja będzie możliwa! Od wiedźmina dla wiedźminów ;)

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 494 zł
Dziecko niespodzianka
Powiadają, że wiedźmini to w rzeczywistości zbierane po gościńcach bezdomne dzieci - znaczna większość z nich nie przeżywa prób. Wyjątkiem są dzieci wskazane przeznaczeniem, czy to niespodzianki, czy inne, mają utkany przez los potencjał bycia wiedźminami. Część z nich przechodzi próby i dalej, przystępuje do morderczego treningu...

Odciążycie mnie z podstawowych około wiedzmińskich kosztów tzn. utrzymanie szlaku i co więcej, będę mógł pozwolić sobie na zakup dodatkowych materiałów... jakich? Głównie celuję w nagrania słuchowisk. Przydadzą mi się biblioteki dźwiękowe i odpowiednie aplikacje.

Reasumując:
"Dziecko niespodzianka" pozwoli mi na regularne tworzenie krótkich słuchowisk, będących w rzeczywistości dłuższymi wersjami pisanych codziennie opowiadań.

Zostań Patronem

Edytuj Progi

6 zł / miesiąc
patroni: 1

Pakiet kawowyPakiet kawowy to w rzeczywistości opcja paliwowa. Chcąc wyrabiać się z różnymi projektami i obowiązkami, zmuszony jestem do siedzenia po nocach i pisania, a jak wieść gminna niesie - nic tak dobrze nie pobudza jak dobra kawa.

Co mogę ofiarować w zamian? Hmm... za szóstkę mogę wyrazić swoją wdzięczność i mieć nadzieję, że tej kawy będzie więcej :) Na tyle dużo, abym mógł założyć faktorię kawową i zająć się jej eksportem ;)
Zostań patronem
12 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100

Pakiet srebrnyPakiet srebrny to już całkiem solidna podstawa i same słowo "dziękuję" lub "jestem wdzięczny" to za mało. Mam więc pewien pomysł, a wygląda on następująco: Twoje personalia lub ksywa zostaną umieszczone w dedykowanej zakładce "moi patroni" na stronie wiedzminskiszlak.pl oraz, co chyba bardziej interesujące, otrzymacie wiedźmiński newsletter - będziesz o krok przed innymi!
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 25

Pakiet złotyNiesamowite, takie wsparcie, nawet w niewielkiej ilości jest przyjemnie odczuwalne - dziękuję. Myślę, że w ramach tego wsparcia, oprócz wyróżnienia w zakładce "moi patroni" i newslettera, czas najwyższy na jakiś fant - co powiecie na prezent od Wiedźmińskiego Szlaku? Zważywszy na potrzebę zaprojektowania i jego realizacji, niespodzianka co trzy miesiące. Co to może być: wiedźmiński kubek, smyczka na klucze i telefon, przypinka i inne. Jak dla mnie, gdybym był na Waszym miejscu, to był brał ;)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 8

Pakiet platynowyJest to opcja dedykowana dla zupełnie innego grona patronów. Jeżeli prowadzisz własną stronę internetową, czy projekt, zostajesz oficjalnie "partnerem wiedźmińskiego szlaku" i logo Twojego projektu wraz z odnośnikiem zostanie umieszczone na głównej stronie wiedzminskiszlak.pl - co więcej, wszystkie poprzednie nagrody są wliczone :) Miejsca są ograniczone więc wiecie - do dzieła!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni