Wielkie przygody małego Fiata

W Patronite od 05.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1622

liczba Patronów: 1222

2 patronów
15 zł miesięcznie
200 zł łącznie

PB95, CZYLI PALIWKO

400 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

385 zł

brakuje

Co tu dużo mówić- 2 auta, 3-4 osoby, masa sprzętu, nierówny teren (bardzo się boimy polskich gór) i ponad 4 000km. do pokonania. Samochód w normalnej trasie spala około 6 litrów na 100km. Trochę tego paliwa będzie i miło by nam było, gdyby ktoś nas w tym celu wsparł. Cel bardzo ważny bo bez paliwa samochód nie pojedzie. Staramy się sami wszystko ogarnąć, żeby dostarczyć Wam świetny materiał i rozsławić Maluszka, jednak wsparcie jest dla nas bardzo ważna kwestią. Najpierw Polska, później Świat.

LEPSZY SPRZĘT, LEPSZE FILMY

450 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

435 zł

brakuje

Jednym z cichych celów jest zakup kamerki HERO8 Black.

Dzięki niej nasze filmy będą nie tylko lepszej jakości, ale także zdecydowanie ciekawsze. Dlaczego? Dzięki ujęciom jakie będziemy mogli nią robić. Nie jest to sprzęt bez którego nie możemy się obejść, jednak kamera umieszczona np. na masce auta na pewno sprawiłaby, że w filmie pojawiłyby się niesamowite kadry.

FIATEM 126p PO GRANICACH POLSKI

2 350 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 335 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu, będziemy mogli pozyskać niezbędne części do naszych maszyn i zakupić sprzęt do montażu wideo z wyprawy.

Ta niezwykła przygoda może się nie udać bez Waszego wsparcia. Jesteśmy mali, ale pragniemy osiągnąć wiele i podzielić się tym z innymi. Fiat 126p to nasza duma narodowa. Mały, pokraczny samochód z dwoma cylindrami, o mocy zaledwie 24KM. Pomóżcie nam, aby o tym samochodzie zrobiło się głośno. Tom Hanks dostał Malucha, a my w swoje włożyliśmy serce i sami je naprawiamy.

Dla nas to przygoda, niesamowita zabawa i pasja, która połączyła znajomych z jednego osiedla. Mimo to staramy się rozwijać, aby materiały były coraz lepsze, a jednocześnie liczymy się ze zdaniem każdego widza. Pomóżcie nam w wyprawie i w tym, aby materiał z niej był jak najlepszej jakości. Pomożecie??? ......
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni