Wielkie przygody małego Fiata

W Patronite od 05.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1714

liczba Patronów: 1471

2 patronów
15 zł miesięcznie
260 zł łącznie
Twórca wideo na YouTube, vloger i pasjonat FIATA 126p. Autor filmów dotyczących napraw i podróży tym pięknym klasykiem. Marzenie...? Ruszyć nim w Świat!

O Autorze

 

Nazywam się Damian Leciewicz. Na YouTube tworzę od 2018 roku, prowadząc kanał dotyczący napraw i podróży Fiatem 126p. Kanał powstał w momencie zakupu tego cudownego klasyka, o którym zawsze marzyłem. Sentyment zrobił swoje i autko w końcu trafiło w moje ręce. Plan był prosty- poznać ludzi z otoczenia nagrywając filmy na YouTube, a następnie objechać Polskę po granicach. 

Okazało się jednak, że samochód nie jest na tyle sprawny, aby cieszyć się spokojną jazdą. Ciągle coś się w nim psuło!!! I jak tu powiedzieć kobiecie będąc 100 km od domu, że pękła linka gazu? Nie mam żadnej na wymianę, więc podkręcam gaźnik i pooowoli jedziemy. To zmotywowało mnie do wyjęcia silnika i regeneracji. Udało się!!!

Od 2019 roku Maluszek jeździ i odwdzięcza się za całe serce, które mu oddałem. W miedzy czasie do ekipy dołączył "bandyta" Piotr ze swoją wspaniałą partnerką Urszulą. Dzięki nim pojechałem na Ogólnopolski Zlot Fiata 126p w Giżycku, na łódzką Manufakturę, a także do Krakowa na motopark, gdzie urządziliśmy sobie wyścigi.

PASJA ŁĄCZY LUDZI!!! To nasze główne motto, ponieważ dzięki pasji i zaangażowaniu poznałem wielu wspaniałych ludzi, na których zawsze mogę polegać. Wbrew najśmielszym oczekiwaniom kanał się rozwinął i został bardzo miło przyjęty. To niesamowity zastrzyk energetyczny dzięki któremu chce rozwijać się dalej.

Filmy są nagrywane telefonem, jednak planujemy to zmienić ponieważ w Maju 2020 roku wraz z Piotrkiem pragniemy okrążyć Polskę po granicach. 2 samochody, 3-4 osoby, masa bagaży i ponad 4 tysiące kilometrów. Na trasie nie zabraknie pięknych, malowniczych krajobrazów, które warto sfotografować. Droga będzie prowadziła przez parki, lasy, a także wzdłuż nadmorskiego wybrzeża i przez kręte górskie ścieżki.

Chce iść za ciosem i udowodnić wszystkim, że niemożliwe nie istnieje- że 2 małe pojazdy wyprodukowane w Polsce, będą w stanie pokonać nawet najtrudniejszą przeszkodę.

Pragnę cały czas się rozwijać, czerpać motywację od ludzi, którzy siedzą w tym dłużej, a także nabyć lepszy sprzęt, aby materiał, który będzie pojawiał się na YouTube (Wielkie przygody małego Fiata) i na facebooku (Fiat 126el) będzie lepszej jakości. Myślę, że dzięki Patronom moje marzenia mogą się spełnić, a Wy będziecie mogli wszystko zobaczyć na kanale.

Materiał telewizyjny: https://www.facebook.com/polandin/videos/502144610713364/?epa=SEARCH_BOX

Nie sposób pomagać tym wielkim, lecz pomóc tym małym, którzy chcą osiągnąć wiele.

MOJE NAJWAŻNIEJSZE CELE W TYM MOMENCIE:

  • pozyskać sponsorów i Patronów dzięki, którym będę mógł odbyć , podróż wzdłuż granic Polski dwoma Fiatami 126p, a także umieścić na YouTube relacje z tego wydarzenia
  • zdobyć sprzęt niezbędny do wyprawy (części, opony itd)
  • pozyskać lepszy sprzęt, który pomoże w nagrywaniu materiału i tworzeniu lepszych zdjęć
  • stworzyć film z wyprawy, który będzie podzielony na odcinki i ukarze się na kanale
  • dzięki notatkom, wspomnieniom i materiałowi, który stworzymy postaramy się napisać książkę, która odda w pełni piękno i trud wyprawy
  • powoli staramy się też myśleć nad wyprawą w Europe i Świat  tak jak Arkady Paweł Fiedler 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni