Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Wielki Test TV - testy produktów i usług - przyprawione komentarzem Aleksandra. Poezja, sporty ekstremalne i wiele, wiele innych... Zapraszam na YouTube :-) i pozdrawiam wszystkich Patronów.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Patronite Wielki Test TV.  Jeżeli chcesz wspomóc nasz rozwój i przyczynić się do narodzin wielu fajnych materiałów  - ślicznie Ci dziękuję! Cieszę się, że jesteś i współtworzysz Wielki Test TV :-)

Krótko o mnie : polski poeta - autor siedmiu książek poetyckich. Publikacje w antologiach i czasopismach. Youtuber, miłośnik sportów ekstremalnych... Ojciec legendarnego " Zdrapki na bani " :P

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Pierwszy próg = 5 zł. Niedużo, ale wystarczy, żeby zostać Patronem Wielki Test TV. Jak to mówią - w kupie siła :-) 5 zł wiosny nie czyni... 5 zł x 1000 - to już inna sprawa :-) Wasze wsparcie = dużo dobrych produkcji na kanale :-) Jako bonus - otrzymasz podziękowania w formie zdjęcia (na Twojego maila), otrzymasz też podziękowania w formie audio - również na maila :-) Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na FB (grupa - Patroni Wielki Test TV). Pojawią się tam dodatkowe materiały. Tam też otrzymasz specjalne podziękowania :-)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Drugi próg = 10 zł. Miło mi, że uważasz, iż warto nas wesprzeć. Po pierwsze - otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku (grupa - Patroni Wielki Test TV). Pojawią się tam dodatkowe materiały. Po drugie - otrzymasz specjalne podziękowania (właśnie na grupie). Co więcej - dostaniesz podziękowania w formie zdjęcia i podziękowania w formie audio - na Twojego maila. To drugi próg, więc czeka na Ciebie więcej bonusów :-) Otrzymasz informacje o planach Wielki Test TV (co jakiś czas - drogą mailową). Twoje imię i nazwisko (lub ksywka - wedle życzenia :-) ) pojawi się na specjalnej tablicy - podziękowania pod koniec każdego odcinka :-)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Trzeci próg = 30 zł. Otrzymasz podziękowania w jednym z odcinków - wypiję też Twoje zdrowie :-) (na kanale). Jeżeli wyrazisz chęć, to pojawi się również Twoje zdjęcie :-) (nie jest to warunek konieczny). Dostaniesz bonusy z poprzednich progów - podziękowania w formie zdjęciowej, podziękowania w formie audio, dostęp do zamkniętej grupy i specjalnych materiałów, podziękowania na grupie, informacje o planach Wielki Test TV (co jakiś czas - drogą mailową). Twoje imię i nazwisko (lub ksywka - wedle życzenia :-) będzie pojawiać się na specjalnej tablicy - pod koniec każdego odcinka :-)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Czwarty próg = 50 zł. Dostaniesz ode mnie list z podziękowaniem (pocztą tradycyjną), otrzymasz też jeden z moich wierszy (z autografem i ze specjalną dedykacją :-)).
To nie wszystko. Będę z Tobą w stałym kontakcie. Co jakiś czas - będziesz otrzymywać przesyłki VIP (pocztą tradycyjną, adresowane tylko do Ciebie). Otrzymasz również bonusy z wcześniejszych progów : podziękowania w jednym z odcinków / wypiję Twoje zdrowie , Twoje imię i nazwisko (lub ksywka) będzie pojawiać się pod koniec odcinków - na specjalnej tablicy, dostęp do zamkniętej grupy....
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Piąty próg = 100 zł. Dziękuję za wsparcie! Otrzymasz sporo bonusów :-) Prześlę Ci podziękowania w formie video (na płycie, tylko dla Ciebie). Otrzymasz też list z podziękowaniem i jeden z moich wierszy (z autografem i ze specjalną dedykacją). Wszystko pocztą tradycyjną. Twoje imię i nazwisko (lub ksywka - wedle życzenia) będzie pojawiać się w każdym z odcinków - nie pod koniec, lecz na początku filmu (zostaniesz specjalnym sponsorem, wyróżnionym na specjalnej tablicy). Będziemy w stałym kontakcie - otrzymasz przesyłki VIP (co jakiś czas - również pocztą tradycyjną). Przesyłki VIP zostaną wzbogacone o odcinki, których nie znajdziesz na kanale. Otrzymasz oczywiście wszystkie pozostałe bonusy - dostęp do grupy, pozdrowienia audio, wypiję Twoje zdrowie (dodatkowo - pozdrowię wybraną przez Ciebie osobę :-)...
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Szósty próg = 250 zł. Takie wsparcie wymaga dużego zaangażowania! Otrzymasz nagrodę specjalną - skoczę dla Ciebie z dźwigu lub z dachu budynku (na linie), a Ty otrzymasz podziękowania z wysokości - w formie video, zamieszczone na kanale :-) Ja się nie pier***ę :P Otrzymasz też nagrody z poprzednich progów - wypiję Twoje zdrowie na kanale, otrzymasz wiersz i inne bonusy.
Zostań patronem
750 zł / miesiąc
patroni: 0
Siódmy próg = 750 zł. Dziękuję za mega wsparcie! Jeżeli masz chęć - zapraszam na piwo do Katowic :-) Spotkamy się, pogadamy, będzie śmiesznie :-) Dostaniesz mój numer telefonu - będziemy w stałym kontakcie. Otrzymasz też nagrody z poprzednich progów - łącznie ze skokiem i pozdrowieniami :P
Zostań patronem
5000 zł / miesiąc
patroni: 0
Wydam książkę, w której znajdą się specjalne podziękowania (dla Ciebie - na jednej ze stron). Otrzymasz sporo egzemplarzy - książki dla Ciebie i dla Twoich bliskich / znajomych. Jeżeli masz chęć - zapraszam na piwo (w dowolnym mieście w Polsce). Pośmiejemy się, pogadamy :-) Otrzymasz wszystkie bonusy z wcześniejszych progów.
Zostań patronem