Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Wielki Test TV - testy produktów i usług - przyprawione komentarzem Aleksandra. Poezja, sporty ekstremalne i wiele, wiele innych... Zapraszam na YouTube :-) i pozdrawiam wszystkich Patronów.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Patronite Wielki Test TV.  Jeżeli chcesz wspomóc nasz rozwój i przyczynić się do narodzin wielu fajnych materiałów  - ślicznie Ci dziękuję! Cieszę się, że jesteś i współtworzysz Wielki Test TV :-)

Krótko o mnie : polski poeta - autor siedmiu książek poetyckich. Publikacje w antologiach i czasopismach. Youtuber, miłośnik sportów ekstremalnych... Ojciec legendarnego " Zdrapki na bani " :P

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Pierwszy próg = 5 zł. Niedużo, ale wystarczy, żeby zostać Patronem Wielki Test TV. Jak to mówią - w kupie siła :-) 5 zł wiosny nie czyni... 5 zł x 1000 - to już inna sprawa :-) Wasze wsparcie = dużo dobrych produkcji na kanale :-) Jako bonus - otrzymasz podziękowania w formie zdjęcia (na Twojego maila), otrzymasz też podziękowania w formie audio - również na maila :-) Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na FB (grupa - Patroni Wielki Test TV). Pojawią się tam dodatkowe materiały. Tam też otrzymasz specjalne podziękowania :-)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Drugi próg = 10 zł. Miło mi, że uważasz, iż warto nas wesprzeć. Po pierwsze - otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku (grupa - Patroni Wielki Test TV). Pojawią się tam dodatkowe materiały. Po drugie - otrzymasz specjalne podziękowania (właśnie na grupie). Co więcej - dostaniesz podziękowania w formie zdjęcia i podziękowania w formie audio - na Twojego maila. To drugi próg, więc czeka na Ciebie więcej bonusów :-) Otrzymasz informacje o planach Wielki Test TV (co jakiś czas - drogą mailową). Twoje imię i nazwisko (lub ksywka - wedle życzenia :-) ) pojawi się na specjalnej tablicy - podziękowania pod koniec każdego odcinka :-)
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Trzeci próg = 30 zł. Otrzymasz podziękowania w jednym z odcinków - wypiję też Twoje zdrowie :-) (na kanale). Jeżeli wyrazisz chęć, to pojawi się również Twoje zdjęcie :-) (nie jest to warunek konieczny). Dostaniesz bonusy z poprzednich progów - podziękowania w formie zdjęciowej, podziękowania w formie audio, dostęp do zamkniętej grupy i specjalnych materiałów, podziękowania na grupie, informacje o planach Wielki Test TV (co jakiś czas - drogą mailową). Twoje imię i nazwisko (lub ksywka - wedle życzenia :-) będzie pojawiać się na specjalnej tablicy - pod koniec każdego odcinka :-)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Czwarty próg = 50 zł. Dostaniesz ode mnie list z podziękowaniem (pocztą tradycyjną), otrzymasz też jeden z moich wierszy (z autografem i ze specjalną dedykacją :-)).
To nie wszystko. Będę z Tobą w stałym kontakcie. Co jakiś czas - będziesz otrzymywać przesyłki VIP (pocztą tradycyjną, adresowane tylko do Ciebie). Otrzymasz również bonusy z wcześniejszych progów : podziękowania w jednym z odcinków / wypiję Twoje zdrowie , Twoje imię i nazwisko (lub ksywka) będzie pojawiać się pod koniec odcinków - na specjalnej tablicy, dostęp do zamkniętej grupy....
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Piąty próg = 100 zł. Dziękuję za wsparcie! Otrzymasz sporo bonusów :-) Prześlę Ci podziękowania w formie video (na płycie, tylko dla Ciebie). Otrzymasz też list z podziękowaniem i jeden z moich wierszy (z autografem i ze specjalną dedykacją). Wszystko pocztą tradycyjną. Twoje imię i nazwisko (lub ksywka - wedle życzenia) będzie pojawiać się w każdym z odcinków - nie pod koniec, lecz na początku filmu (zostaniesz specjalnym sponsorem, wyróżnionym na specjalnej tablicy). Będziemy w stałym kontakcie - otrzymasz przesyłki VIP (co jakiś czas - również pocztą tradycyjną). Przesyłki VIP zostaną wzbogacone o odcinki, których nie znajdziesz na kanale. Otrzymasz oczywiście wszystkie pozostałe bonusy - dostęp do grupy, pozdrowienia audio, wypiję Twoje zdrowie (dodatkowo - pozdrowię wybraną przez Ciebie osobę :-)...
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Szósty próg = 250 zł. Takie wsparcie wymaga dużego zaangażowania! Otrzymasz nagrodę specjalną - skoczę dla Ciebie z dźwigu lub z dachu budynku (na linie), a Ty otrzymasz podziękowania z wysokości - w formie video, zamieszczone na kanale :-) Ja się nie pier***ę :P Otrzymasz też nagrody z poprzednich progów - wypiję Twoje zdrowie na kanale, otrzymasz wiersz i inne bonusy.
Zostań patronem
750 zł / miesiąc
patroni: 0
Siódmy próg = 750 zł. Dziękuję za mega wsparcie! Jeżeli masz chęć - zapraszam na piwo do Katowic :-) Spotkamy się, pogadamy, będzie śmiesznie :-) Dostaniesz mój numer telefonu - będziemy w stałym kontakcie. Otrzymasz też nagrody z poprzednich progów - łącznie ze skokiem i pozdrowieniami :P
Zostań patronem
5000 zł / miesiąc
patroni: 0
Wydam książkę, w której znajdą się specjalne podziękowania (dla Ciebie - na jednej ze stron). Otrzymasz sporo egzemplarzy - książki dla Ciebie i dla Twoich bliskich / znajomych. Jeżeli masz chęć - zapraszam na piwo (w dowolnym mieście w Polsce). Pośmiejemy się, pogadamy :-) Otrzymasz wszystkie bonusy z wcześniejszych progów.
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK