Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Wisdom Wanderer ma za zadnie przekazywać ciekawe i nieznane wiadomości dotyczące wydarzeń na naszym świecie jak i w kosmosie. Poznasz tutaj inną prawdę. Kanał tylko dla ludzi o otwartych umysłach. Znajdziesz tutaj kosmos, ciekawostki, niewyjaśnione historie i starożytną historię.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 540 zł
brakuje 540 zł
Mikrofon
Zdaję sobie sprawę jak ważny jest dźwięk podczas nagrywania. Swoim widzom chcę dostarczać jak najlepszą jakość zarówno obrazu jak i dźwięku. Aktualnie nagrywam na słuchawkach z wbudowanym mikrofonem. Efekt jest niestety słaby. Po zapoznaniu się z asortymentem najlepszym wyborem przy przyziemnej cenie będzie mikrofon studyjny Blue Yeti. Dzięki niemu moje nagrania znacznie wzrosną na jakości.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2000 zł
brakuje 2000 zł
Aparat lustrzankowy do VLOG
Moje materiały skupiają się głównie na zdjęciach i obrazach znalezionych w internecie. Chciałbym jednak wejść na swój kanał z czymś nowym. Mowa tu oczywiście o Vlog'ach i materiałach autorskich. Do tego niezbędny jest mi aparat lustrzankowy marki Canon.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł
brakuje 10000 zł
Kierunek Puma Punku
Puma Punku to miejsce gdzie traci się poczucie czasu i przestrzeni. Ten kompleks świątynny położony jest w pobliżu Tiwanaku w Boliwii i jest jedną z najbardziej niesamowitych ruin, które możesz znaleźć w Ameryce Południowej.

Największą tajemnicą związaną z Puma Punku jest sposób transportu ogromnych kamiennych bloków, których użyto do budowy. Jak starożytnemu ludowi udało się przetransportować owe bloki od oddalonych o około 10 do 100 kilometrów kopalni? Nasuwa się dodatkowe pytanie: w jaki sposób zostały one tak precyzyjnie obrobione i umieszczone na określonym miejscu? Inżynierowe z całego świata do dzisiaj nie mogą odpowiedzieć na to pytanie ani uzyskać takiego samego wyniku, który udał się starożytnym. Archeolodzy wciąż zastanawiają się nad sposobem transportowania tychże bloków. Część z nich uważa, że wykorzystano przy transporcie dużą ilość robotników z Tiwanaku. Teorie są jednak mocno spekulowane.

I tu wchodzę ja. A raczej w sumie Wy. Zebranie sumy pozwoli mi na zakup biletu i wyruszenie aby na żywe oczy zobaczyć te starożytne i pełne tajemnic ruiny. Oczywiście nie zabraknie kamery i aparatu aby na bieżąco relacjonować wyprawę. Przyłączycie się?

O Autorze

Witam Was wszystkich! 
Nazywam się Adrian i od ponad 2 lat prowadzę blog i kanał na YouTube. Moja pasja do obcych cywilizacji i różnych teorii pochodzących z kosmosu zapoczątkowałą kilka lat temu moja kochana mama. Dała mi wtedy do przeczytania książkę Erich’a Von Daniken’a. Książka tak bardzo mnie wciągneła, że przeczytałem ją w ciągu dwóch dni i od razu poleciałem do bilbioteki po kolejne książki autora. Później swoją wiedzę poszerzełem z wiadomościami z internetu. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że internet to zagłębie fake’u i wielkiej ściemy dlatego staram się jak najbardziej wdrażać się w temat.

Początkowo założyłem blog’a o tematyce najbardziej mnie interesującej czyli obce cywilizacje i ciekawostki ze świata. Kilka dni później zdecydowałem się na tworzenie filmów na YouTube. Aktualnie dzięki śledzeniu ruchu na google analitycs zauważam większy wzrost kanały YouTube i na nim głównie chciałbym się skupić.

Aktualnie studiuje dziennie i pracuję tak więc mój kanał jest na trzecim póki co miejscu. Mam jednak nadzieję, że po zakończeniu studiów kanał rozwinie się do takiego poziomu, że będę mógł żyć tylko z bloga/YouTube’a. Marzy mi się odwiedzenie miejsc takich jak Puma Punku, Egipskie Piramidy, Zakazane Miasto czy Słowiańskie miejsca kultu.

Na swoim kanale YouTube mam już blisko 5 tysięcy subskrybentów i ponad 100 filmów. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook