Witek Łukaszewski

W Patronite od 23.04.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
60 zł łącznie

Nowe wydanie albumu "Nie jest źle" wraz z koncertem na żywo

5 000 zł

1%

osiągnięto

4 940 zł

brakuje

"Nie jest źle" jest moją dotąd najbardziej znaną płytą. To nią tak zachwyciła się Maryla Rodowicz, że wzięła większość moich piosenek na swój nowy album "Ach, świecie..." (ma już status Złotej Płyty!). To na podstawie tego materiału nagrałem też ze swoim zespołem GrandPiano album na żywo: "Live in Linie", zarejestrowany w majątku ekologicznym Linie w 2017 r. dzięki gościonności Marka Grądzkiego (Sery Grądzkie). Cały nakład "Nie jest źle" jest już wyczerpany, a słuchacze na koncertach nie przestają o ten album pytać!

Dzięki zebraniu środków w wysokości 3000 zł wydam nową, podwójną edycję płyty pt. "Jest dobrze", gdzie pierwszą płytą będzie oryginalny album studyjny "Nie jest źle", a drugą - album z koncertu na żywo "Live in Linie". Kwota ta wystarczy na przygotowanie projektu graficznego wydawnictwa oraz na wyprodukowanie płyty w ilości 1000 egzemplarzy.

Nie omieszkam dodać do wydawnictwa listy Patronów, dzięki którym udało się wydać tę płytę. To będzie nasza pierwsza wspólna płyta, prawda Drogi Patronie/Patronko? ;)

Angielskie tłumaczenie "Jimi Hendrix & Niccolo Paganini - dialogi"

9 000 zł

0%

osiągnięto

8 940 zł

brakuje

Wielokrotnie słyszę, że moje powieści (musical fiction) uzależniają bardziej niż cukier! Tę książkę, zadedykowaną dwóm demonicznym wirtuozom gitary i skrzypiec - Jimiemu Hendrixowi i Niccolo Paganiniemu, uważam za jedną z najważniejszych w mojej twórczości, a przedstawione w niej poglądy - za nietracące na aktualności (stąd, jeśli chodzi o wielką Sztukę i wielkie osobowości, "dialogi" pozwalają doskonale zrozumieć się obu bohaterom mojej powieści, mimo dzielących ich od siebie prawie dwóch stuleci).

Zebraną kwotę 9000 zł przeznaczę na przetłumaczenie, prace edytorskie i wydanie powieści w formie e-booka w języku angielskim.

Wydajmy wspólnie, Drogi Patronie/Patronko, międzynarodowy bestseller! ;)

Produkcja albumu i teledysku rock opery "12 Godzin z Życia Mężczyzny"

21 000 zł

0%

osiągnięto

20 940 zł

brakuje

Suita "12 Godzin z Życia Mężczyzny" to - według słów jednego z moich przyjaciół, redaktora znanej rozgłośni radiowej - "płyta, którą nagraliby Pink Floyd, gdyby istnieli". Jestem z niej dumny! To wirtuozerskie połączenie rocka progresywnego i tekstów najwyższej próby, składających się na opowieść o "miłości - tej jednej, jedynej, która ryje ślady w sercu na całe życie" - począwszy od romantycznego, a nieudanego związku, przez poznawanie samego siebie i uwalnianie od narzucanych reguł i ról, po poszukiwanie Boga i miłości w swoim uniwersalnym, najgłębszym sensie.
Album nie jest jeszcze dokończony (nagrałem 10 z 12 zaplanowanych utworów); scenariusz spektaklu jest przygotowany w wersji roboczej.

Zebranie środków w wysokości 21000 zł pozwoli mi dokończyć nagrania (opłacić studio i muzyków), przygotować i wyprodukować płytę w formie cyfrowej wraz z jej promocyjnym demo (mix utworów), wynająć scenę i przeprowadzić szereg prób do spektaklu (muzyka na żywo połączona z grą jednego aktora i baletem) oraz nakręcić video (teledysk). Dzięki temu będziemy gotowi do promocji spektaklu i wystawienia go m.in. na deskach Teatru Polskiego w Warszawie!

Jeśli wspólnie uda się nam osiągnąć ten cel, Twoje nazwisko, drogi Patronie/Patronko, z wdzięcznością i dumą umieszczę w napisach końcowych teledysku. Zaproszę Cię także na plan teledysku - w końcu to Ty jesteś jego prawdziwym producentem!
Zostań Patronem