Emilia @ własny$pokój

Pomagamy Ci zbudować bezpieczeństwo finansowe. Nie wierzymy w nieomylność rynku, w prawo najsilniejszych do szkodzenia wszystkim innym. Nasza droga do stabilności i obfitości finansowej jest mniej cool, ale bardziej odpowiedzialna środowiskowo. Etyczne inwestowanie, roczny budżet, własny spokój.

O Autorze

Etyczne inwestowanie, roczny budżet, własny spokój.

Cześć, jestem Emilia. Tworzę w$p, bo brakowało mi takiej przestrzeni w polskim internecie. Miejsca dla kobiet i osób niebinarnych, w którym rozmawia się o pieniądzach, ale nie mówi biały bogaty inwestor - mówimy my.

Chcę Cię pomóc budować bezpieczeństwo finansowe - ale nie drogą, którą wskazują maczystowscy finansowi youtuberzy. Nie wierzę w nieomylność rynku, w prawo najsilniejszych do szkodzenia wszystkim innym. Droga do stabilności i obfitości finansowej, którą opisuję, jest mniej cool, ale za to bardziej odpowiedzialna środowiskowo. Świadoma siebie, a nie podążająca za guru.

własny$pokój jest dla każdej osoby, której nie przeszkadzają feminatywy.

Dołącz do nas.

 


SelfieByłam rozrzutną sknerą, teraz buduję niezależność finansową - powoli, z miesiąca na miesiąc, dbając o to, by nie wyzyskiwać po drodze innych i nie inwestować w firmy, które robią z naszej planety przegrzany śmietnik.

Jestem aktywistką z kilkunastoletnim doświadczeniem, prowadziłam i prowadzę warsztaty nt. wypalenia aktywistycznego. Dlatego tak często piszę o sprawiedliwości społecznej i kryzysie klimatycznym. Jestem biseksualna, mówię o sobie w feminatywach, choć nie jest to idealne.


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!