Strefa Patrona:

Łódź
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

10 zł

miesięcznie

260 zł

łącznie

Prawnik kreatywnych, autor bloga praKreacja.pl.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 990 zł
Tak, mogę. Tak, jestem w stanie.
Kto nie stawia sobie ambitnych celów, nigdy ich nie osiąga. Dlatego postanowiłem spróbować. Czy mogę mieć swoich patronów? Czy jestem w stanie swoim blogiem pomagać innym na tyle, by gotowi byli mnie wspierać? Sprawdzam.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9990 zł
Wolność, kocham i rozumiem.
Na co dzień większość czasu pochłania mi indywidualna praca z klientami. Treści, które udostępniam nieodpłatnie tworzę w wolnym czasie, którego mam jak na lekarstwo. Miesięczne wsparcie w kwocie 10 tys. złotych miesięcznie pozwoli mi ograniczyć do minimum indywidualną pracę z klientami, co umożliwi skupienie się na regularnym tworzeniu wartościowych treści i poszerzeniu form ich dystrybucji.

O Autorze

Cześć!
 

Ja nazywam się Wojciech Wawrzak i  jestem autorem bloga praKreacja.pl, a Ty możesz zostać moim patronem.

 

 

Prawnik kreatywnych - tak się przedstawiam. Obsługuję branżę kreatywną i e-commerce. Pomagam przedsiębiorcom, twórcom, freelancerom, sklepom i serwisom internetowym oraz startupom.

 

Nie tylko pracuję z kreatywnymi, ale sam lubię być kreatywny. Stąd również decyzja o wejściu na Patronite. Jestem pierwszym prawnikiem w Polsce, który zdecydował się założyć tutaj swój profil. Dlaczego? Bo lubię się wyróżniać, działać inaczej niż wszyscy, iść swoją drogą.

 

Tą swoją drogą kroczę już od ponad trzech lat. Blog prawniczy uruchomiłem we wrześniu 2013 roku, jeszcze na studiach. Od tego czasu bezpłatnie dzielę się wiedzą na temat prawnych aspektów działań kreatywnych. Piszę m.in. o prawie autorskim, prawie Internetu, ochronie danych osobowych, prawie reklamy.

 

W marcu 2016 roku zdobyłem tytuł Blog Roku 2015 w konkursie Onetu. Ta nagroda sprawiła, że nabrałem jeszcze więcej wiatru w żagle.

 

Blog Roku

 

Jednym z kolejnych kroków w mojej blogowej przygodzie jest zaistnienie na Patronite. Traktuję to jako wyzwanie. Oddaję się pod Twój osąd i pytam, czy dostarczam Ci na tyle wartościowych treści, byś zdecydował się obdarzyć mnie swoim finansowym wsparciem?

Jeśli tak, będzie mi ogromnie miło powitać Cię w gronie moich patronów. Jeśli nie, koniecznie napisz mi, co mogę robić lepiej, by zapracować na Twoje zaufanie. Po prostu wyślij wiadomość na adres wojciech.wawrzak@prakreacja.pl.

 

 

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Grosz do grosza, a będzie... kokosza! Niby tylko piątka, ale dla mnie to znak, że naprawdę doceniasz moją pracę. Jesteś niesamowity, dziękuję za wsparcie! W formie podziękowania daję Ci 5% zniżki na moje indywidualne usługi.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Dycha? Wow, prawo dla kreatywnych rzeczywiście ma moc sprawczą, dzięki! Spośród wszystkich, którzy wspierają mnie kwotą 10 zł, raz w miesiącu wybiorę jedną osobę, z którą na pół godziny połączę się na Skype, by porozmawiać o... czymkolwiek tylko będziesz chciał.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
To już nie przelewki, co tu dużo mówić... jesteś wielki! Dlatego zapraszam Cię do współtworzenia mojego bloga. Powiadomię Cię o rozpoczęciu pracy nad każdym nowym artykułem, a Ty będziesz mógł przesłać mi swoje pytania z nim związane. Odpowiedzi znajdziesz bezpośrednio w artykule.

Ten próg obejmuje również nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Gotowy na webinary? Zasugeruj mi temat, a ja zorganizuję na ten temat szkolenie on-line, podczas którego odpowiem na Twoje pytania i podziękuję Ci za to, że tak aktywnie wspierasz mojego bloga. Jestem w stanie zorganizować maksymalnie dwa webinary w miesiącu.

Ten próg obejmuje również nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jest moc! Raz w miesiącu otrzymujesz ode mnie jeden z moich produktów elektronicznych, które na co dzień sprzedaję. Wzory umów, e-booki, nagrania wideo.

Ten próg obejmuje również nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Ty mnie wspierasz, a ja jestem tylko dla Ciebie. Przez godzinę zegarową w miesiącu. Możemy spotkać się na żywo w Łodzi, porozmawiać telefonicznie, na Skype lub wymienić maile. Daję Ci moją godzinę, a Ty wykorzystaj ją jak chcesz.

Ten próg obejmuje również nagrody z poprzednich progów.
Zostań patronem
2000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Zamieniamy się rolami. Teraz to ja mówię do Ciebie "Panie Mecenasie". Ponieważ mecenas musi mieć swoją przestrzeń, oddaję Ci specjalne miejsce w sidebarze na blogu. Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz