Wróżka Astylla

Witam Wszystkich Serdecznie , Zapraszam na mój kanał Wróżka Astylla . Odpowiadam w nim na darmowe pytania , przepowiadam przyszłość Polski i Świata ,Tworze Horoskopy - roczne , miesięczne , tygodniowe itp.Poruszam ciekawe tematy o świecie ezoteryki , numerologii , sprawach duchowych itd.

O Autorze

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie i Zapraszam na mój kanał Wróżka Astylla.

Odpowiadam w nim na darmowe pytania, przepowiadam przyszłość Polski i Świata.

Tworzę horoskopy roczne, miesięczne i tygodniowe .Tarot pomaga ludziom , odpowiada na trudne pytania , ostrzega przed zagrożeniami jakie mogą napotkać w życiu .Wasza data urodzenia to ważna wskazówka dla mnie , bo mówi o waszej drodze życia , talentach i karmie.

Zajmuje się też energiami , sprawdzam waszą aurę  i oczyszczam ją wahadłem .Energia w waszym ciele pokarze mi gdzie jest wyciek energii przez co chorujecie fizycznie.W aurze widać wasze blokady , klątwy , uroki , kody i matryce nie odcięte z waszego życia.

Wróżbiarstwo to moja misja , jestem numerologiczną Mistrzowską 11, starą duszą i jestem po to by wam pomagać .Zapraszam Wszystkich Do Mojego Magicznego Świata.Wróżka Astylla

Oto jeden z moich filmów.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)