Wspieram Rozwój PL

5 patronów
69 miesięcznie

Największa bolączka

400 zł

miesięcznie

17%

osiągnięto

331 zł

brakuje

To co obecnie najmocniej nas ogranicza to "zbyt mała baza kodów kreskowych". Nowi użytkownicy aplikacji skanują kilka produktów, nie dostają wyników i bez zastanowienia przyznają aplikacji najgorszą ocenę. To potem przekłada się na widoczność apki w Google Play i mniejszą liczbę pobrań.

Ostatnie "wydarzenia" mocno przystopowały rozwój bazy kodów. Ludzie zaczęli się bardziej śpieszyć na zakupach i mniejsza ich liczba znajduje chwilę na przypisanie skanowanego kodu do marki.

Na szczęście nasza współpracowniczka Karolina zdecydowała się pomóc i poświęcić trochę swojego czasu na wizyty w różnych sklepach.

Ten pierwszy próg to środki dla niej - za jej trud i odwagę.

Więcej i lepiej

1 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

931 zł

brakuje

Kolejne środki chcielibyśmy przeznaczyć na aktywność w mediach społecznościowych oraz tworzenie nowych treści.

Nowe infografiki, artykuły i analizy + nieco promocji może przełożyć się na setki nowych użytkowników aplikacji oraz setki "uświadomionych" konsumentów.

Aby kogoś przekonać trzeba do niego dotrzeć z przekazem. Chcielibyśmy to robić jeszcze lepiej i skuteczniej niż do tej pory.

Cały czas walczymy o ten 1% więcej na polskie produkty, który przekłada się na ponad 6 miliardów zł, które "nie wyjdzie" za granicę.

Co dalej?

1 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

1 431 zł

brakuje

Gdy tylko zbliżymy się do tej kwoty zapytamy Was, drodzy Patroni - na czym powinniśmy się skupić?
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni