Wszystkie Strony Świata

W Patronite od 22.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Stworzenie największego, w pełni darmowego i dostępnego dla wszystkich internetowego przewodnika po Polsce, Europie i świecie

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakuje

WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA to nie jest zwykły blog. Chcę bowiem, aby stał on się pełnoprawnym, pełnowartościowym i pełnym wielu ciekawych artykułów portalem podróżniczym, na łamach którego każdy będzie mógł znaleźć interesujące go informacje na temat każdego miejsca na świecie. Głównym celem mojej działalności jest to, aby każdy region świata opisywać w sposób całościowy i bardzo praktyczny oraz aby publikowane teksty stanowiły źródło kompletnej wiedzy od A do Z dla każdego, kto chciałby dany kraj odwiedzić.

Stworzenie od zera w pełni profesjonalnego oraz w pełni niezależnego portalu, będącego równocześnie największym internetowym przewodnikiem po Polsce i świecie jest celem bardzo ambitnym i aby udało się go w pełni zrealizować potrzebuję Twojego wsparcia. Pozyskana kwota zostanie przeznaczona na dalszy rozwój tego projektu:

• otrzymane wsparcie (choćby najmniejsze) pozwoli mi na jeszcze bardziej profesjonalne i kompleksowe eksplorowanie kraju oraz świata. Dzięki Twojej pomocy z pewnością będę mógł poznać od podszewki autentyczne życie codzienne mieszkańców różnych miejsc na ziemi, a także odwiedzić różne muzea i inne obiekty dziedzictwa historyczno-kulturowego, dzięki czemu publikowane na blogu przewodniki będą kompleksowe i w pełni oddające charakter opisywanego obszaru.

• dodatkowo chciałbym z uzyskanych środków utrzymać serwer i domenę, a także podejmować działania marketingowe i promocyjne, bo jestem przekonany, że aby nasz cel został całościowo zrealizowany, to tworzony portal musi być w najwyższym stopniu profesjonalny oraz musi trafiać do jak największego grona odbiorców.

• obecnie na łamach bloga udawało się publikować średnio 2 artykuły na miesiąc, co nie jest wynikiem zadowalającym. Wierzę jednak w to, że dzięki otrzymanemu wsparciu będę mógł pozwolić sobie na ograniczenie innych czynności zarobkowych i tym samym w znacznie większym stopniu skupić się na prowadzeniu bloga.

Wspólnie napiszmy kolejny rozdział w rozwoju projektu WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA :)
Zostań Patronem