Wszystkie Strony Świata

W Patronite od 22.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA to projekt, który powstał z miłości do podróżowania i poznawania świata. Razem stwórzmy jedyny taki portal internetowy, który będzie największym i najlepszym źródłem wiedzy o poszczególnych miastach i regionach Polski, Europy oraz świata.

O Autorze

Cześć,

nazywam się Darek Wojdyga i jestem autorem bloga podróżniczego wszystkiestronyswiata.pl. Moją wielką pasją i miłością są podróże, i to właśnie tą cząstką swojego życia staram się dzielić z czytelnikami mojej strony.

WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA to nie jest jednak zwykły blog. Zgodnie z założeniem ma to być pełnoprawny i pełnowartościowy portal, na łamach którego chcę Wam pokazywać najciekawsze i najbardziej interesujące miasta i regiony w Polsce, w Europie i na świecie. Opisuję tu miejsca, które sam miałem okazję dobrze poznać z bliższej perspektywy, i mam nadzieję, że publikowane przeze mnie teksty przydadzą się każdemu, kto także chciałby dane miejsce odwiedzić.

Zdaję sobie sprawę z tego, że różnego rodzaju blogów i portali podróżniczych powstały już tysiące, nie mniej jednak moja strona różni się od innych tym, że dane miasto bądź region opisuje w sposób całościowy i przede wszystkim bardzo praktyczny. Moim nadrzędnym celem jest bowiem, aby publikowane teksty stanowiły źródło kompletnej informacji od A do Z i aby ta informacja była dostępna dla każdego. Na łamach tego bloga więc nie tylko przeczytacie, co w danym miejscu koniecznie trzeba zobaczyć, ale dowiecie się również między innymi, jak zaplanować podróż, jak się poruszać, co i gdzie zjeść oraz o czym pamiętać.

 

Jak dotąd najpopularniejszym artykułem na stronie jest ten opowiadający, jak zaplanować sobie zwiedzanie ujścia Wisły w miejscowości Mikoszewo

 

Chciałbym, aby WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA stały się największym i najbardziej rzetelnym źródłem informacji o poszczególnych miejscach (a docelowo: o całym świecie), i głęboko wierzę w to, że ten cel uda się osiągnąć. Nie będzie to jednak możliwe bez Twojego współudziału, dlatego serdecznie zapraszam Cię do czytania i komentowania. Razem pomóżmy sobie lepiej poznać świat i sprawmy, aby był on dla nas bliższy, prostszy i bardziej zrozumiały.

Zapraszam również do dołączenia do mnie na portalach społecznościowych:

https://www.instagram.com/darek_wojdyga/?hl=pl

https://www.instagram.com/wszystkiestronyswiata.pl/?hl=pl

https://www.facebook.com/stronyswiata.blog

 

Jeden z ostatnich artykułów na stronie to praktyczny przewodnik po zabytkach i atrakcjach Kazimierza Dolnego

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem