Wszystkie Strony Świata

W Patronite od 22.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA to projekt, który powstał z miłości do podróżowania i poznawania świata. Razem stwórzmy jedyny taki portal internetowy, który będzie największym i najlepszym źródłem wiedzy o poszczególnych miastach i regionach Polski, Europy oraz świata.

O Autorze

Cześć,

nazywam się Darek Wojdyga i jestem autorem bloga podróżniczego wszystkiestronyswiata.pl. Moją wielką pasją i miłością są podróże, i to właśnie tą cząstką swojego życia staram się dzielić z czytelnikami mojej strony.

WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA to nie jest jednak zwykły blog. Zgodnie z założeniem ma to być pełnoprawny i pełnowartościowy portal, na łamach którego chcę Wam pokazywać najciekawsze i najbardziej interesujące miasta i regiony w Polsce, w Europie i na świecie. Opisuję tu miejsca, które sam miałem okazję dobrze poznać z bliższej perspektywy, i mam nadzieję, że publikowane przeze mnie teksty przydadzą się każdemu, kto także chciałby dane miejsce odwiedzić.

Zdaję sobie sprawę z tego, że różnego rodzaju blogów i portali podróżniczych powstały już tysiące, nie mniej jednak moja strona różni się od innych tym, że dane miasto bądź region opisuje w sposób całościowy i przede wszystkim bardzo praktyczny. Moim nadrzędnym celem jest bowiem, aby publikowane teksty stanowiły źródło kompletnej informacji od A do Z i aby ta informacja była dostępna dla każdego. Na łamach tego bloga więc nie tylko przeczytacie, co w danym miejscu koniecznie trzeba zobaczyć, ale dowiecie się również między innymi, jak zaplanować podróż, jak się poruszać, co i gdzie zjeść oraz o czym pamiętać.

 

Jak dotąd najpopularniejszym artykułem na stronie jest ten opowiadający, jak zaplanować sobie zwiedzanie ujścia Wisły w miejscowości Mikoszewo

 

Chciałbym, aby WSZYSTKIE STRONY ŚWIATA stały się największym i najbardziej rzetelnym źródłem informacji o poszczególnych miejscach (a docelowo: o całym świecie), i głęboko wierzę w to, że ten cel uda się osiągnąć. Nie będzie to jednak możliwe bez Twojego współudziału, dlatego serdecznie zapraszam Cię do czytania i komentowania. Razem pomóżmy sobie lepiej poznać świat i sprawmy, aby był on dla nas bliższy, prostszy i bardziej zrozumiały.

Zapraszam również do dołączenia do mnie na portalach społecznościowych:

https://www.instagram.com/darek_wojdyga/?hl=pl

https://www.instagram.com/wszystkiestronyswiata.pl/?hl=pl

https://www.facebook.com/stronyswiata.blog

 

Jeden z ostatnich artykułów na stronie to praktyczny przewodnik po zabytkach i atrakcjach Kazimierza Dolnego

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem