Fundacja Sama Mama

W Patronite od 09.01.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Mama na kawie

700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

700 zł

brakuje

Mamy, z którymi się spotykamy często wspominają, że brakuje im miejsca/czasu/zorganizowanego na spotkania z innymi Mamami. Nie zawsze chcą dzielić się swoimi troskami z bliskimi, brakuje im możliwości porozmawiania bez oceniania, “dobrych rad”. Dlatego chcemy stworzyć dla nich przestrzeń - “Mama na Kawie”. Pragniemy zaprosić je na kawę, stworzyć miejsce do poczucia się ważną, rozumianą a zarazem wesprzeć je w trudnych dla nich momentach. Nie zapominamy też o ich pociechach, więc podczas spotkań Mam, maluchy miały by zapewnioną zabawę w sali zabaw.

Na prozę życia

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Wszyscy wiemy, że tylko śmierć i podatki są pewne. Cóż, ze spotkaniem pierwszego się nie spieszymy, ale drugie, niestety, towarzyszą nam od zawsze. Proza życia to przede wszystkim rachunki, podatki, utrzymanie portalu i inne tego typu “przyjemności”.

Dzień pełen cudów / Czy to naprawdę ja?

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Moi drodzy, wszyscy wiemy, jak trudno samodzielnej Mamie znaleźć czas dla siebie, nie mówiąc o kompleksowym zadbaniu o swój wizerunek. To głównie dzieci zaprzątają ich głowę. Wiele kobiet próbuje ponownie odnaleźć siebie, ale zawsze łączy się to z ciężką pracą. Chcemy im to ułatwić i dlatego, wśród uczestniczek naszych szkoleń czy warsztatów, będziemy losować (nie typować, aby były równe szanse) Mamę, którą zabierzemy na niesamowity dzień. Odwiedzimy kosmetyczkę, fryzjerkę, spotkamy się ze stylistką, a finałem będzie sesja zdjęciowa :)
Zostań Patronem
Kup na prezent