Strefa Patrona:

2

patronów

30 zł

miesięcznie

2050 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
494
miesięczne wsparcie
517
liczba patronów

  Jestem jedynym w Polsce blogerem, który regularnie komentuje kolarstwo wyczynowe. Piszę artykuły o pogłębionej treści, z szerokim kontekstem, poszukując pasjonujących historii w tym najcięższym ze sportów.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 300 zł miesięcznie
brakuje 270 zł
Dobry hosting
Bardzo się cieszę, że tak chętnie czytacie moje teksty o kolarstwie. Bywa jednak, że zainteresowanie przerasta możliwości hostingu, na którym działa moja strona. Przy uzbieranych 300zł miesięcznie będziecie mieli dostęp do rowerowych newsów bez względu na to, jak wielu fanów kolarstwa będzie chciało się nimi podzielić.
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 970 zł
Bez stresu!
Po przekroczeniu tego progu będę mógł na bieżąco utrzymywać bloga i zmierzać w stronę profesjonalizacji. Częściej dostaniecie relacje z polskich imprez i wywiady z lokalnymi zawodnikami. Do tego materiały będą w większym udziale opatrzone autorskimi zdjęciami.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2970 zł
Zdjęcia, zdjęcia!
Kolarskie relacje z Tour de France i wiosennych klasyków zyskają nową jakość zilustrowane wysokiej jakości fotografiami. Zamiast używać często nieaktualnych zdjęć na licencji Creative Commons, będę kupował licencjonowane, komercyjne ilustracje najlepszych, kolarskich fotografów.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4970 zł
Pełna profeska
Przy tej kwocie mogę prowadzić w pełni profesjonalny magazyn o kolarstwie. Tak, to zawsze będzie blog, autorski i taki jak lubicie. Nowe możliwości: zdjęcia, wideo, wywiady, relacje będą robione na niespotykanym po polsku poziomie. Pojawią się relacje z zagranicznych imprez, wideowywiady i podkasty z zawodnikami, galerie zdjęć z najważniejszych imprez na świecie. Polskie cyclingtips? Dlaczego nie!

O Autorze

XOUTED - blog kolarski by Marek Tyniec

Cześć!

 

Nazywam się Marek Tyniec a XOUTED to jedyny blog o kolarstwie wyczynowym w Polsce. To znaczy są różne blogi o kolarstwie, ale po pierwsze, ten działa cały rok, po drugie publikuję na nim regularnie kilkadziesiąt postów w miesiącu i po trzecie, stanowi dobrą alternatywę i uzupełnienie dla tradycyjnych mediów rowerowych. To unikatowe, autorskie treści pisane dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno dziennikarskiemu (pierwsze artykuły o kolarstwie publikowałem jeszcze w 1999r) jak i zawodniczemu (w kwalifikownym sporcie rowerowym uczestniczę od 1994r).

 

Zanim postanowiłem publikować na własny rachunek, przez 6 lat byłem redaktorem naczelnym i współtwórcą największego portalu rowerowego w kraju bikeWorld.pl i pracowałem jako rzecznik prasowy ogólnopolskich serii maratonów rowerowych. 

 

XOUTED - blog kolarski by Marek Tyniec

 

Kolarskiego bloga, który nie jest opisem własnych wrażeń z treningów i wycieczek, lecz medium komentującym wydarzenia w kolarskim świecie założyłem w 2011r. W tym czasie XOUTED stał się najpopularniejszym blogiem o sporcie rowerowym, źródłem wiarygodnych opinii i solidnej porcji wiedzy o wyścigach szosowych, górskich, przełajowych czy torowych. 

 

Na co dzień zajmuję się marketingiem w firmie z branży IT, studiu webdeveloperskim współpracującym z agencjami kreatywnymi i startupami w Australii i USA. To właśnie praca w marketingu dała mi szersze spojrzenie na kolarstwo, zachodzące w nim zmiany i kontekst kolejnych wydarzeń. 

 

Głównym założeniem mojej kolarstwo-blogowej działalności jest pisanie o sporcie i jego bohaterach a nie o sprzęcie. Media branżowe, tak rowerowe jak i każde inne charakteryzują się skupieniem na rzeczach a nie o ludziach. Ma to dwie strony; daje sukces komercyjny, ale równocześnie jest nudne i powtarzalne.

 

Tymczasem pisanie o ludziach, ich dokonaniach, kolejnych pojedynkach herosów, rywalizacji charakterów i zmaganiach indywidualności ma swoją, unikatową dynamikę. 

 

Od początku wzoruję się na najlepszych autorach, głównie zagranicznych. Mam wiele pomsyłów, by rozwijaći profesjonalizować bloga, wzbogacać o nowe typy materiałów, ilustrować zdjęciami z najważniejszych imprez wykonanych przez profesjonalnych fotografów, przygotowywać wywiady w formacie wideo, relacjonować kluczowe imprezy nie tylko zza ekranu monitora, ale też z trasy.

 

Dlatego proszę Was o wsparcie. O tym, że wytrwałości i kreatywności mi nie brakuje już wiecie. Teraz pora na kolejny krok :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Piątka na kawę :) Kolarze piją kawę. Dziennikarze potrzebują energii. Za Twojego Piątala znajdziesz swoje imię w specjalnie przygotowanej chmurze tagów, którą zaprezentuję w comiesięcznym podsumowaniu.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Dyszka na dobry początek. Płacąc tę kwotę umożliwisz mi rozwijanie bloga i przekształcanie go w profesjonalny, choć wciąż autorski magazyn kolarski. Za Twoje 10zł znajdziesz swoje imię w specjalnie przygotowanej chmurze tagów, którą zaprezentuję w comiesięcznym podsumowaniu na blogu i facebooku. Do tego, gdy będę na wyścigu w Twojej miejscowości, chętnie się z Tobą spoktam i zamienię parę zdań o kolarstwie :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 100
20zł to już więcej niż prenumerata papierowego magazynu a to zobowiązuje! Jeśli mnie wesprzesz taką kwotą, w październiku możemy wybrać się na wspólną przejażdżkę przez podkrakowskie dolinki! Jeśli będziesz chciał/a, trafisz też na listę patronów dostępną cały czas w głównym menu mojego bloga.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 40
Wpłacając pół stówki poważnie przyczyniasz się do pracy nad najlepszym blogiem kolarskim w kraju! Jeśli to zrobisz, w dniu Twoich urodzin złożę Ci życzenia w pierwszym punkcie "Loverove". Nawet, jeśli będzie to w dniu, gdy Rafał Majka wygra Tour de France. A do tego zapraszam na wspólną przejażdżkę przez podkrakowskie dolinki w październiku. Jeśli będziesz chciał/a, trafisz też na listę patronów dostępną cały czas w głównym menu mojego bloga.
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Za tyle kasy dostaniesz wpis w "Loverove" oraz w osobnym, dodatkowym poście na facebooku. Jeśli masz ważne komunikaty, które chcesz przekazywać społeczności rowerowej, to jest propozycja dla Ciebie. Do tego trafisz oczywiście na listę stałych patronów dostępnym z menu głównego bloga, znajdzie się też tam Twoje logo i link do strony,
Zostań patronem
1500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
Jeśli jesteś w stanie tyle wydać na wsparcie kolarskiego blogera, z pewnością masz swoją firmę. Dlatego proponuję Ci ekskluzywną ofertę w postaci specjalnego bannera, którym poinformujesz czytelników, że w tym, konkretnym miesiącu to właśnie Ty i Twoja marka zapewniacie dostarczanie unikatowych treści rowerowej społeczności. Do tego na koniec miesiąca dostaniesz dedykowany Tobie artykuł na wskazany temat. To może być prezentacja Twojej firmy, wywiad ze wskazanym zawodnikiem, z Tobą, lub relacja z wybranej przez Ciebie imprezy. Twoje logo i link do strony znajdą się na jednym z dwóch pierwszych miejsc listy patronów dostępnej z menu głównego bloga.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni