W Patronite od 09.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 370

liczba Patronów: 957

3 patronów
410 zł miesięcznie
2 930 zł łącznie
Cześć! Tu marie. Być może spotkaliśmy się kiedyś, przemierzając rozległe stepy YouTube! Prowadzę swój kanał, na którym publikuję autorskie piosenki. Muzyka to bezapelacyjnie moja największa pasja oraz coś, czemu pragnę się poświęcić. Mam nadzieję, że zechcecie mi pomóc w tej cudownej przygodzie!

O Autorze

Hej, tu marie!

Jestem dwudziestoletnią tekściarką oraz piosenkarką, mieszkającą po wschodniej strony Wisły.  Muzyką na poważnie zaczęłam zajmować się na początku 2018 roku - w styczniu opublikowałam na YouTube mój pierwszy autorski utwór pod tytułem "Amfetamina". We wrześniu 2018 na kanał Kstyk został wrzucony kawałek pod tytułem "Piąta pięć osiem", który znacznie poszerzył grono moich słuchaczy. Niedługo potem nawiązałam współpracę z labelem PentlaRecords pod wydawnictwem MyMusic. Od czasu do czasu organizuję również streamy, na których mam przyjemność porozmawiać i pośpiewać (a nawet tworzyć!) wraz z moją publicznością.

Jednocześnie studiuję Produkcję Medialną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz uczę się w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na profilu wokalistyka jazzowa. Staram się pogłębiać moją muzyczną wiedzę, by stać się o wiele lepszym kompozytorem, muzykiem, wykonawcą - artystą. 

Dzięki wsparciu oraz pozytywnemu odbiorowi, którego doświadczam niemal codziennie, mam ogromną motywację, by tworzyć dalej - a kto wie, może ktoś się dzięki mnie uśmiechnie? 

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/marieisme

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/jeulietted

Grupa słuchaczy: https://www.facebook.com/groups/105917130325000/

Instagram: https://www.instagram.com/jeulietted/

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!