Zaburzenia Fikcji

W Patronite od 24.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1753

liczba Patronów: 1650

1 patron
10 zł miesięcznie
10 zł łącznie

Techniczne wsparcie

1 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

990 zł

brakuje

Jest super,
fakty są takie, że sprzęt kosztuje, a ja lubię poprawiać jakość swoich materiałów, tła, mikrofon, wyciszenie pomieszczenia, światła... Ciągle zakupuje coś, a nie ukrywam, że do tej pory szły na to prywatne środki... O literaturze nie wspomnę, a teraz nie będę się musiała tą kwestią martwić i za to jestem Ci ogromnie wdzięczna

Łowca czasu

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 990 zł

brakuje

Tak, czas, czas, czas goni nas... a tak poważnie praca, rower, Hiszpański i kolejnych milion pasji, które odkładam aby jakość materiałów była dobra, dzięki wbiciu na ten próg łatwiej mi wybrać priorytet, staje się nim przygotowanie odcinka, jak zawsze na 100% jakości.

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 990 zł

brakuje

Dziękuje to za mało! Zaczynam poważnie myśleć o tym co robię, nie że do tej pory robiłam coś na pół gwizdka, ale to już poważne zobowiązanie. Odcinki mogę wrzucać regularnie, nie zaniedbując ich jakości. Czyli umawiamy się na odcinek raz na dwa tygodnie.

Dzięki Tobie kupuje Irobota, więc odpada mi odkurzanie, a więc zyskuje czas. Odkładam mniej ważne zajęcia i jedziemy z tematem.

Dziękuje! Na prawdę jestem w szoku, że tak mnie wspieracie, a niech mnie macie zapewnione regularne lajwy

Rzucam wszystko i jadę w YouTuby

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 990 zł

brakuje

Dziękuję,

To koniec wymówek, moja praca nie jest taka atrakcyjna żeby jej nie zostawić dla tworzenia i rozwijania kanału. Szukamy pomocnika w tworzeniu i jedziemy z materiałem raz w tygodniu!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni