Zaspany.com

Podstawowy cel budżetowy

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

To nasz podstawowy cel budżetowy, dzięki jego osiągnięciu sfinansujemy część bazowych kosztów naszej działalności np. pokryjemy koszt serwera, zapłacimy za obsługę strony, wykupimy dostęp do International League Pass. Ty rzecz jasna poczujesz, że strona funkcjonuje m.in. dzięki Tobie. Dziękujemy za wsparcie!

Wspieraj ulubionych twórców

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Nie możesz oglądać NBA każdej nocy, więc gdy budzisz się rano, poszukujesz informacji na temat tego co wydarzyło się gdy spałeś. Nie interesują Cię jednak tylko wyniki i strzępy porozrzucane po profilach na facebooku. Chcesz poznać szczegóły kolejki, obejrzeć highlighty i najlepiej jeśli znajdziesz to wszystko w jednym miejscu, napisane w formie, którą lubisz. Chcesz mieć pod ręką rezultaty spotkań, box-score na kliknięcie oraz opis najważniejszych wydarzeń. Co robisz? Wchodzisz na zaspany.com i znajdujesz wszystko to czego szukałeś, a w dodatku rzucasz okiem na tabelę i newsroom. Pamiętaj jednak, że ktoś musi to wszystko dla Ciebie przygotować. Musi lub chce, mniejsza o to, ale jednak poświęca na to swój czas. Pamiętaj o tym i jeśli chcesz by wykonywał dla Ciebie tę robotę, to pomóż mu w tym. Zaspany.com jest dla Was, ale to inicjatywa, do której musicie się dorzucić. Pomóżcie sobie i nam. Sobie dajecie serwis, nam satysfakcję i szansę na wymarzoną pracę. Skoro tu jesteś, skoro to czytasz, to znaczy, że chyba wykonujemy ją dobrze?

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)