Strefa Patrona:

4

patronów

40 zł

miesięcznie

235 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
473
miesięczne wsparcie
376
liczba patronów

  Grafik, rysownik, front-endowiec, entuzjastka strzelectwa sportowego oraz adeptka sztuki komiksowej. W skrócie - mrok, trochę cyberpunk'a i spluwy!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

 

Ahoj! Nazywam się Monika, ale sporo osób kojarzy mnie pod pseudonimem „Zbój” – tak też podpisuję wszystkie swoje prace. Rysowaniem zajmuję się od dawna – pamiętam swój pierwszy tablet graficzny Wacom Volito 2, który dostałam na przełomie gimnazjum/liceum oraz szok wynikający z zamiany go na Intuosa Pro M… Ech :D

Część moich prac można oglądać na serwisach takich jak Tumblr, Instagram, ArtStation czy Deviantart oraz na moim fanpage’u i Tapas, na którym to publikuję swoje komiksy.

 

 

Pomimo licznych komentarzy w stylu „Zbój, ale fajnie rysujesz, może zacznij coś z tym robić, co?” zawsze odstawiałam festiwal skromności i kompletnego zaskoczenia: oj nieee, jak tak tylko dla siebie, w sumie to mam sporo braków, a w ogóle, to co ja tam umiem itp…  Dopiero wygrana w konkursie komiksowym (pierwsze miejsce!) dała mi solidnego kopa – nie dość, że okazało się, że potrafię się całkiem solidnie spiąć i przygotować coś dobrego, to jeszcze zyskałam uznanie wielu ludzi. Dawno nie czułam się tak zmotywowana do działania i nakręcona na jeszcze bardziej intensywną naukę!

 

Już teraz można śledzić losy jednej z moich postaci w projekcie komiksowym 'Exist'!

 

 

Na co dzień pracuję jako grafik/front-endowiec i chciałabym zacząć zmieniać proporcję wykonywanych prac z web’u na rysunek.

Dlatego też potrzebne mi Wasze wsparcie! Dzięki niemu będę mogła realizować więcej własnych projektów komiksowych, które tworzę własnie dla Was oraz, co najważniejsze, będę wiedziała, że moja twórczość naprawdę powoduje czyiś uśmiech!

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Piątka tu, piątka tam… Aż uzbiera się na jakiś nowy marker, czy zestaw cyfrowych pędzli!

Cieszę się, że podoba Ci się to, co robię – Twoje uznanie niesamowicie motywuje mnie do działania!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
O kurczę! Dzięki Twojemu wsparciu mogę zacząć odkładać na szkolenia on-line z grafiki i rysunku oraz na pluginy do Photoshopa!

Niezmiernie mi miło, że wspierasz mnie w tym, co robię!

Czasami napiszę coś o tym, co mnie inspiruje, jak pracuję, jakich narzędzi używam itp.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Robi się coraz poważniej – chyba powinnam przemyśleć pewne kwestie zawodowe i powoli skupiać się bardziej na rysowaniu!

W takim razie do wirtualnych uścisków (nielimitowane) raz w miesiącu dorzucam parę tapetek na komputer/telefon/tablet oraz szkice stron mojego komiksu, które dopiero czekają na wykończenie i publikację!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Whoa :O Teraz już nie będę miała wyrzutów sumienia, że siedzę po nocach i kreślę te swoje rysunki lub oglądam tutoriale! Ogromnie mnie cieszy Twoje zaangażowanie i aż się chce rzucać wszystko i rysować!

Więcej czasu na samodoskonalenie się = więcej efektywnie spędzonych godzin nad rysunkami = więcej jeszcze fajniejszych prac! Biorę się w takim razie za scenariusz do moich komiksów! :D

Do poprzednich fantów dokładam wskazany przez Ciebie wydrukowany i odręcznie podpisany rysunek.
Max. 1 w miesiącu.
Na A4 lub A3.
Papier matowy lub błyszczący - 120g lub 160g :)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy