Kasia Zięba projektuje

W Patronite od 10.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Nazywam się Kasia Zięba. Projektuję tatuaże, portrety. Sztuka przeplata się przez wszystkie aspekty mojej codzienność. Cechuje mnie kreatywność, indywidualizm, osobowość. Malarstwo to dla mnie wielka sztuka o ludzkiej twarzy. Zapraszam do mojego świata. Czujcie się wyjątkowo.

O Autorze

Cześć!

Witam Cię i zapraszam do mojego świata. Czeka Cię fascynująca podróż podczas której rozwiniesz swój warsztat artystyczny i zaczerpniesz inspiracji. Nazywam się Katarzyna Zięba. Zajmuję się projektami tatuaży, ilustracją , malarstwem, dekoracją wnętrz oraz rękodziełem.  Malarstwo jest dla mnie sposobem przedstawienia innym własnego spojrzenia na świat. Skupiam się na szczególnych aspektach wybranego tematu, zwracając uwagę widza na rzeczy, które inaczej mogłyby pozostać niezauważone. Ukazuje wartości ulotne, trudne do uchwycenia nastroje i emocje. Najlepiej czuję się w malarstwie akrylowym oraz pracą z pro markerem, grafitem ołówka. Na co dzień projektuję i tworzę wzory tatuażu, portrety i plakat oraz wyjątkowe rękodzieło.

Sztuka przeplata się przez wszystkie aspekty mojej codzienności. Cechuje mnie kreatywność, indywidualizm, osobowość. Wiem, że wzrastamy , kiedy stawiamy czoła wyzwaniom. Dlatego , nawet , gdy nie wszystko jest proste całe serce i zaangażowanie wkładam w pracę. Idę do przodu z dyscypliną , pasją i nowymi pomysłami. Dzięki Tobie mam szanse założyć własne studio tatuażu w którym będziesz zawsze mile widzianym gościem:)


Ten cel oficjalnie rozpoczyna gromadzenie środków na zakup sprzętu niezbędnego do rozpoczęcia pracy nad tatuażami.( Maszynki , tusze , igły, środki dezynfekcyjne). Podstawą do edycji wzorów tatuażu jest bardzo dobry komputer stacjonarny. Dzięki Twojemu wsparciu uda się to w szybkim czasie. Postaram się Ciebie nie zawieść. Projektowane wzory jak i tatuaże wykonam na najwyższym poziomie. 

Posiadając doskonały sprzęt, doświadczenie i talent, który systematycznie rozwijam będę chciała otworzyć studio tatuażu , które tworzone z pasją , kreatywnością i sercem będzie miejscem w którym miłośnicy tatuażu, przyrody , zwierząt i podróży znajdą coś dla siebie.

Dziękuję , że jesteście ze mną . Razem stworzymy to miejsce.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem