Aleksandra

W Patronite od 02.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1028

liczba Patronów: 1049

4 patronów
95 zł miesięcznie
1 435 zł łącznie
Jestem pasjonatką, obserwatorką i trenerką behawioralną szczurów. Od kilku lat staram się pomagać innym zrozumieć te niesamowite zwierzaki i rozwiązywać problemy pojawiające się przy pracy nad nimi.

O Autorze

Szczurami zajmuję się już ponad 10 lat. Od samego początku te zwierzaki mocno chwyciły mnie za serce i zafascynowały. Jednocześnie mogłam się przekonać, jak ogromnej wiedzy potrzeba aby móc zapewnić im odpowiednie warunki życiowe. Są one bardzo inteligentne, żyją w stadach, w których tworzą bardzo rozbudowane relacje, hierarchię i zależności. W związku z tym bardzo często brak zrozumienia tych zależności lub nieodpowiednia opieka może prowadzić do zaburzeń behawioralnych w obrębie stada lub w naszych relacjach z poszczególnymi osobnikami.

Jeden z moich pierwszych szczurów wymagający pracy - zniszczony psychicznie w laboratorium, w którym robiono na nim testy zmotywował mnie do pomocy innym opiekunom trudnych szczurów.

Stopniowo grono osób mających pytania czy problemy "szczurze" rosło, a stale rosnące zainteresowanie szczurami, jako zwierzętami domowymi zmotywowało mnie do stworzenia strony, na której umieszczam artykuły i filmy dotyczące ich zachowania, potrzeb i zwyczajów. Bardzo bym chciała móc rozwijać się i tworzyć jeszcze więcej materiałów pomagających innym w opiece nad swoimi małymi przyjaciółmi.

Poniżej na kilku slajdach historia o Grizzlim:


Wszystkie informacje, cała moja wiedza  i rady, których Wam udzielam, oparte są na moich obserwacjach i wieloletnim doświadczeniu w pracy nad szczurami.


Zapraszam wszystkich na swój Fanpage:

https://www.facebook.com/zrozumiec.szczura/

oraz kanał na YouYube:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni