Aleksandra

W Patronite od 02.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1870

Liczba Patronów: 1880

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
85 miesięcznie
5 500 łącznie
Jestem pasjonatką, obserwatorką i trenerką behawioralną szczurów. Od kilku lat staram się pomagać innym zrozumieć te niesamowite zwierzaki i rozwiązywać problemy pojawiające się przy pracy nad nimi.

O Autorze

Szczurami zajmuję się już ponad 10 lat. Od samego początku te zwierzaki mocno chwyciły mnie za serce i zafascynowały. Jednocześnie mogłam się przekonać, jak ogromnej wiedzy potrzeba aby móc zapewnić im odpowiednie warunki życiowe. Są one bardzo inteligentne, żyją w stadach, w których tworzą bardzo rozbudowane relacje, hierarchię i zależności. W związku z tym bardzo często brak zrozumienia tych zależności lub nieodpowiednia opieka może prowadzić do zaburzeń behawioralnych w obrębie stada lub w naszych relacjach z poszczególnymi osobnikami.

Jeden z moich pierwszych szczurów wymagający pracy - zniszczony psychicznie w laboratorium, w którym robiono na nim testy zmotywował mnie do pomocy innym opiekunom trudnych szczurów.

Stopniowo grono osób mających pytania czy problemy "szczurze" rosło, a stale rosnące zainteresowanie szczurami, jako zwierzętami domowymi zmotywowało mnie do stworzenia strony, na której umieszczam artykuły i filmy dotyczące ich zachowania, potrzeb i zwyczajów. Bardzo bym chciała móc rozwijać się i tworzyć jeszcze więcej materiałów pomagających innym w opiece nad swoimi małymi przyjaciółmi.

Zapraszam wszystkich na swój Fanpage:

https://www.facebook.com/zrozumiec.szczura/

oraz kanał na YouYube:

 

 

Poniżej na kilku slajdach historia o Grizzlim:


Wszystkie informacje, cała moja wiedza  i rady, których Wam udzielam, oparte są na moich obserwacjach i wieloletnim doświadczeniu w pracy nad szczurami.Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Kasianl
Kasianl
Próg: 50 zł
Tomasz Lelek
Tomasz Lelek
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Karolina Łukasik
Karolina Łukasik
Próg: 25 zł
Karolina Gembicka
Karolina Gembicka
Próg: 25 zł