Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

270 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Pomagam w zakresie IT tym, którzy nie powinni nic płacić za marketing: organizacjmom dobroczynnym. Wierzę, że mogą sprawniej osiągać własne cele poprzez narzędzia, które im dostarczam.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Zwrot podstawowych kosztów
Przekraczając tą symboliczną kwotę mogę już zrobić więcej, niż obecnie. Nie muszę martwić się o to, żeby starczyło na główne narzędzia pracy, takie pakiet aplikacji graficznych od Adobe, za które płaci się abonament. Za przekroczenie progu obiecuję drobne upominki graficzne dla osoby, której wpłata była decydująca!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1500 zł
Znaczące wsparcie działalności
Bez obawy mogę poświęcić znaczącą ilość czasu w miesiącu na pracę w ramach przedsięwzięcia. Taka kwota oznacza konkretne wsparcie i umożliwi regularny cykl: wybór nowej organizacji > ustalenie zakresu pomocy > oddanie narzędzi > od nowa. Za przekroczenie progu obecuję konkretną usługę (przygotowanie materiałów wizualnych lub prostej strony internetowej) dla osoby, której wpłata była decydująca.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4500 zł miesięcznie
brakuje 4500 zł
Główne źródło dochodu
Wow, teraz inna praca może być dodatkiem, a pracą na rzecz wybieranych regularnie organizacji mogę zajmować się w podstawowym czasie! To ważny etap, bo od tej chwili wszystko będzie inne. Zamierzam odmienić tą kategorię działalności, dać równe szanse wszystkim! Od teraz działa regularny cykl, a zakres pomocy może być bardzo szeroki. Za przekroczenie tego progu w następnej kolejności zajmę się organizacją wybraną przez osobę, której wpłata była decydująca, w pełnym możliwym zakresie pomocy.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 9000 zł miesięcznie
brakuje 9000 zł
Działanie w większej skali
Stało się! Nie tylko ja mogę poświęcic się tej działalności w pełni, ale jest to już nasza rodzinna misja. Od tej chwili każde dodatkowe środki będą przeznaczane na więcej rąk do pomocy. Cykl może być krótszy, albo możemy zrobić dużo więcej. Taki cel wymarzyliśmy sobie na początku. Dzięki Wam dzieją się dobre rzeczy! Za przekroczenie tego progu zorganizuję specjalny event!

O Autorze

Pomagam za darmo tym, którzy sami pracują na rzecz innych. Wykorzystuję wieloletnią, sprawdzoną wiedzę, by pomagać organizacjom dobroczynnym w zakresie IT

Zaczęło się od Fundacji Podaruj Lepszy Los, która pomaga zwierzętom. Po ukończeniu strony internetowej dla tej organizacji chętnie podejmę się kolejnych wyzwań, wybranym już przez społeczność Patronite. Moim celem jest pomóc jak największej liczbie organizacji bez narażania ich na jakiekolwiek koszty. Organizacje powinny zajmować się tym, co potrafią najlepiej, czyli pomocy potrzebującym, a nie płacić za dobrą stronę internetową lub godzić się na jakąkolwiek.

Doświadczenie w tworzeniu marki, stron internetowych i ogólnie projektowaniu biznesu w sieci zdobywam od liceum, czyli już niemal dekadę. Czas robi swoje. Nie tracę go i regularnie inwestuję w nowe umiejętności. Jednak, co najważniejsze, lata spędzone na tworzeniu wizualnych treści i narzędzi IT pozwalają zdać sobie sprawę, że jedne rzeczy są ważniejsze od drugich. Wolę zajmować się tym, co komuś pomoże, niż tym, co zaspokoi czyjeś ego.

Oni zasługują na wsparcie

Poświęcają swoje życie pomagając potrzebującym. Wkładają w to swój czas i pragnienie lepszego świata. Zbierają złotówkę za złotówką, aby przekazać kolejne kwoty na ważne cele. Dlaczego mieliby wydawać jakąkolwiek część tych pieniędzy na marketing, oprawę graficzną, czy stronę internetową?

Idea: nieodpłatnie dostarczyć organizacjom profesjonalne narzędzia

Albo za darmo i nieważne jak, albo zapłacić minimum i będzie wciąż namiastka poważnej promocji? To nie jest żaden wybór. Ludzie działający na rzecz innych powinni mieć perfekcyjną promocję i ktoś musi im w tym pomóc.

Pieniędzy na samą działalność często nie ma na tyle, żeby wydzielać z nich budżet na promocję. A ta jest kluczowa, jeśli chcieć przekazać ideę szerszym kręgom odbiorców. W praktyce organizacje mają więc stronę internetową i podstawowe materiały przygotowane przez kogoś, kto „robi stronki” i efekt jest daleki od profesjonalnego. A jeśli mowa o szukaniu sponsorów, patronatu, tutaj po prostu odstrasza. Nie powinno i nie musi tak być.

Misja: wprowadzić działalność dobroczynną technologicznie w XXI wiek

„Wyślij pieniądze na nasze konto” + setka cyfr. Chciałbym, ale jak większość ludzi cierpię na wieczne bycie zabieganym i prześlę wsparcie finansowe gdzie indziej, bo tam wystarczy kliknąć i przepisać kod SMS. Tak też nie musi być!

Jak wszystko w XXI wieku, także pomaganie musi dziś być user-friendly. Jeśli typowy Kowalski chce zrobić coś dobrego, częściej zrobi to tam, gdzie będzie mu łatwiej. Ostatecznie to wciąż dobry uczynek. Moją misją jest wyposażyć organizacje w nowoczesne sposoby interakcji z odbiorcą, aby ich cele nie przegrywały z większymi instytucjami, które mają wszystko dograne na ostatni guzik.

Z kim aktualnie współpracuję?

Działająca w Wałbrzychu Fundacja Podaruj Lepszy Los pomaga tym zwierzętom, do których los się nie uśmiechnął. Dowodzi swojej pasji i miłości do zwierząt. Każdy podopieczny trafia tam, gdzie będzie mu najlepiej. Projekt i zamysł strony internetowej zakłada, że zwierzęta będą w centrum zainteresowania. To ich losy będą przedstawiane i wokół nich będzie się kręcić dodawanie nowych treści.

Dzięki możliwości wirtualnej adopcji będziemy mogli wirtualnie zostać opiekunem wybranego zwierzęcia. To świetna alternatywa, jeśli nie możemy fizycznie zapewnić mu domu, ale chcemy być na bieżąco z wydarzeniami w jego życiu. Fundacja często przeprowadza tzw. interwencje. Warto wiedzieć, że w ten sposób zostało uratowanych już wiele istnień, nawet odnalezionych w tragicznych okolicznościach.

Zrealizujmy to razem!

Do nieodpłatnej pracy na rzecz innych zmotywowała mnie Asia, także zwykła Kowalska, z którą pracujemy wspólnie. Chcielibyśmy robić już tylko to. Aby móc zrobić więcej, potrzebuję Twojego wsparcia! Moim planem jest regularnie obierać nowy cel w postaci organizacji dobroczynnej i odmieniać jej wizerunek, aby jej cele były osiągane sprawniej, a skala działania mogła być większa.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 0
Każda złotówka jest na wagę prawdziwego złota. To kolejny element układanki, aby zrobić coś naprawdę wspaniałego. Dziękuję Ci za wsparcie! W zamian za Twoją pomoc, będę się z Tobą dzielił efektami mojej pracy, krok po kroku. Zobaczysz częściowe efekty i narzędzia, w jakich pracuję. Każda inwestycja powiela się wielokrotnie, bo narzędzia, które tworzę dla organizacji, z którą w tej chwili współpracuję , pozwolą jej zebrać dużo więcej!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję w imieniu swoim i tym, dla których pracuję i będę pracował! Patroni wspierający taką kwotą mogą liczyć na regularne informacje o kulisach pracy, dzięki nim poznać dokładniej wspieraną organizację, ludzi w niej pracujących i szczegóły naszej współpracy. Dowiesz się, co sprawia, że moja i ich praca jest czymś wyjątkowym. Może sam zostaniesz wolontariuszem?
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
To już konkretna część pracy, z której ktoś skorzysta! Dodatkowo, wspierając taką kwotą automatycznie jesteś wśród tych, którzy mają wpływ na podejmowane decyzje. Twoje zdanie może wpłynąć na kluczowe elementy wizualne, czy funkcjonalne tworzonych rozwiązań. Twoje nazwisko (lub pseudonim, jak wolisz) znajdzie się na liście patronów na mojej stronie i na takiej samej liście na stronie, która powstaje.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
To Ty będziesz uczestniczyć w wyborze kolejnego celu wsparcia w zakresie IT! Twoje zdanie ma decydujący wpływ na podejmowane decyzje, moje i organizacji, którą dzięki Tobie wspieram. Masz jakiś pomysł? A może chcesz porozmawiać o czymś zupełnie niezwiązanym z tematem? Chętnie z Tobą porozmawiam w każdej chwili. Obok Twojego nazwiska lub pseudonimu umieszczę Twoje zdjęcie, jeśli tylko wyrazisz zgodę.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
A więc chcesz zostać patronem honorowym projektu? Chętnie spotkamy się z Tobą wspólnie. Ja i ludzie z organizacji. Twoje wsparcie jest nieocenione! Twoja twarz będzie się znajdować na stronie internetowej projektu, zawsze na stronie głównej, a także na liście patronów honorowych samej organizacji. Ludzie muszą się dowiedzieć, może zainspiruje ich to do pójścia w Twoje ślady?
Zostań patronem