Dołącz do programu wsparcia Youtuberów i rozwijaj swój kanał!

W Patronite YouTube Creators Representative ochronimy Twoje treści, a dzięki wsparciu działu sprzedaży Wirtualnej Polski pozyskamy dla Ciebie partnerów biznesowych!

Patronite Illustration

Dlaczego warto dołączyć do Patronite YCR?

Oszczędzaj czas i energię

Pozwól nam sprawnie zarządzać Twoim kanałem dzięki bezpośredniemu kontaktowi z supportem YT.

Rozwijaj się

Miej stały dostęp do aktualnej i sprawdzonej wiedzy o zmianach na YT, rozwijaj swój kanał i zarabiaj więcej.

Łącz się z innymi twórcami

Korzystaj z naszej sieci kontaktów, szukaj partnerów do wspólnych nagrań i zwiększ swoje zasięgi.

W czym Ci pomożemy?

Ochrona materiałów

Ochronimy Twoje materiały dzięki współpracy z kancelariami prawnymi. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zadbamy o Twoje prawa w konfliktach z innymi twórcami lub dystrybutorami, którzy bezprawnie wykorzystają Twoje treści.

Zastosujemy narzędzie Youtube Content ID, aby zidentyfikować filmy i nagrania, w których pojawiły się Twoje treści bez Twojej zgody. Wyeliminujemy je lub pomożemy Ci odzyskać środki za ich wykorzystanie!

Porozmawiaj z nami

Pomoc w ochronie treści

Twoje materiały zostały niesłusznie zdemonetyzowane lub - co gorsza - Twój kanał został zablokowany? Pomożemy Ci przejść procedury odwoławcze YouTube, dzięki czemu szybciej wznowisz swoje działania!

Dzięki ścisłej współpracy z pracownikami YT znacznie przyspieszymy cały proces. W efekcie zarobisz więcej, oszczędzając mnóstwo czasu i energii! Pamiętaj jednak, że możemy Ci pomóc tylko wtedy, gdy Twoje materiały nie łamią zasad YT.

Porozmawiaj z nami

Rozwój kanału

Gubisz się w gąszczu sprzecznych informacji o monetyzacji czy algorytmach YT? Pomożemy Ci to zmienić! Jako jeden z pierwszych dowiesz się o kluczowych zmianach i nowościach w serwisie, dzięki którym szybciej rozwiniesz swój kanał.

Organizujemy też spotkania z przedstawicielami Youtube Polska, na których możesz zadać swoje pytania i wymienić się doświadczeniami. Jeśli chcesz, połączymy Cię z innymi Twórcami. Efekt? Dzięki współpracy z nimi zwiększysz swoje zasięgi i dotrzesz do nowych odbiorców!

Porozmawiaj z nami

Zobacz przykładowe połączenia naszych Autorów

W Patronite YCR łączymy Twórców ze sobą (na Patronite.pl mamy już ponad 10 000 Autorów!). Pomożemy Ci nawiązać pierwszy kontakt i podpowiemy, kto może pasować do koncepcji Twojego kanału.

Mateusz Lachowski

dr Jacek Bartosiak

Martinn

gen. Waldemar Skrzypczak

SKRAWKI

Mateusz Lachowski

Posłuchaj co Autorzy o nas mówią

Jak to działa?

To bardzo proste! Wystarczą 4 kroki.

1

Napisz do nas klikając w przycisk Porozmawiaj z nami

2

Umówimy się na spotkanie i przedstawimy Ci naszą ofertę.

3

Podpisujemy umowę na obsługę Twojego kanału YouTube.

4

Gotowe! Od teraz możesz spać spokojnie, nad wszystkim będziemy czuwać my!

Dołącz do programu Patronite YCR i rozwijaj swój kanał!

Autorze, pozwól nam wspierać Twoje działania i zarabiaj jeszcze więcej! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.