Patronite YouTube Creators Representative

Będziemy zarządzać Twoim kanałem, ochronimy treść, pomożemy w trudnych sytuacjach, a dzięki wsparciu działu sprzedaży Wirtualnej Polski pozyskamy dla Ciebie partnerów biznesowych!

Patronite Illustration

Dlaczego warto dołączyć do programu Patronite YCR?

Ochrona materiałów

Twoje materiały będa chronione przez wspołpracujące z nami kancelarie prawne. Dodatkowo podłączenie do naszej grupy daje możliwość wykorzystania narzędzia Youtube Content ID wspomagającego identyfikacje filmów i nagrań, w których wykorzystano Twoje materiały. Dzieki temu będziemy mogli wyeliminować, mierzyć lub monetyzować treści umieszczone w innych miejscach. Jeśli będzie taka potrzeba pomożemy Ci dbać o Twoje prawa w konfliktach z innymi Twórcami lub dystrybutorami, którzy bezprawnie wykorzystają Twoje materiały.

Porozmawiaj z nami

Pomoc w ochronie treści

Jeśli z jakiegoś powodu Twoje materiały zostały zdemonetyzowane, lub co gorsza Twój kanał został zablokowany - pomożemy Ci przejść procedury odwoławcze YouTube. Mamy bezpośredni kontakt z pracownikami YouTube oraz procesy pozwalające zwrócić się o asystę. Oczywiście jeśli, będziesz łamał reguły YouTube, nie będziemy mogli pomoc ale jeśli np. Twój kanał zostanie przejęty lub treść w Twojej ocenie została niesłusznie zdemonetyzowana - będziemy na wyciągnięcie ręki.

Porozmawiaj z nami

Spotkania Patronite Akademia YouTube

Wokół algorytmów YouTube narosło wiele mitów, które dają poczucie, że do zrozumienia jak optymalizować przychody z programu Adsense trzeba być nie lada specjalistą. W rzeczywistości wszystkie materiały opisujące reguły, demonetyzacji, blokowania kanałów, ograniczenia ich widoczności są otwarte i dostępne dla Twórców. Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości, połączymy Cię na grupie z Twórcami, którzy na co dzień żyją z publikacji treści na YouTube oraz zorganizujemy spotkania z partnerami i przedstawicielami YouTube, na których możemy porozmawiać, dowiedzieć się o nowościach oraz wymienić się doświadczeniem.

Porozmawiaj z nami

Dołącz do programu Patronite YCR już teraz!

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy!