Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania korzystając z naszego FAQ. Przejdź do FAQ

Zapytaj społeczność Autorów

Jeśli jesteś już Autorem możesz dołączyć do naszej społeczności na Facebooku i zadawać tam pytania. Przejdź do strony

Formularz kontaktowy

Pamiętaj, że korzystając z formularza kontaktujesz się z zespołem Patronite.pl, a nie wybranym Autorem! Jeśli chcesz napisać do Twórcy, skorzystaj z naszego systemu wiadomości.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Crowd8 sp. z o.o. z siedziba w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z platformy Patronite.pl, w tym możliwości dokonywania oraz otrzymywania wsparcia na naszej platformie oraz dokonywania płatności.

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Rejestracja dla osób niepełnoletnich możliwa jest po przekazaniu podpisanego formularza "Zgodna na założenie konta przez osobę niepełnoletnią", formularz dostępny jest na stronie regulaminu Patronite.pl.

Kontakt z Patronite

Dla Patronów

kontakt@patronite.pl

Dla Autorów

autor@patronite.pl

Kontakt z mediami

impression@patronite.pl

Relacje z inwestorami

principal@patronite.pl

Dane firmowe

Crowd8 Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa KRS: 0000548195 NIP: 5242777491 Kapitał zakładowy: 23 000.00 zł