1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

15 zł miesięcznie

"WTAJEMNICZONY"

Widzę, że zaciekawiła Cię tematyka, jaką się zajmuję ;) Zdecydowałeś się wkroczyć w nieokiełznane odmęty mojej pasji, co bezpośrednio przełoży się na Twoje pojmowanie świata komunikacji miejskiej :D


Tak jak przy wcześniejszym progu - za Twoją zgodą - Twój nick lub godność będzie wyświetlona przy filmach pojawiających się na moim kanale, bądź w postach dedykowanych na profilu mojego projektu.

Dodatkowo - stajesz się !W T A J E M N I C Z O N Y M! - zaproszę Cię do elitarnej grupy na Facebooku, gdzie będę prezentował wszelkie bieżące i aktualne newsy z moich prac, ale nie tylko. Będziemy mogli podyskutować na tematy związane z KM, z tym profilem, powymieniać się doświadczeniami, wspomnieniami dawnej krakowskiej komunikacji, poddać pod dyskusję różne propozycje związane z projektem - a nóż jakaś Twoja sugestia zostanie wdrożona w życie? :) Jak już szczęśliwie minie czas pandemii, będziemy mogli spotkać się na żywo, bez barier :)

25 zł miesięcznie

"AUTOBUSOWY KREJZOL"

Chciałbym aby ta grupa, najwierniejszych fanów i sympatyków mojego projektu oraz mojej działalności, tworzyła swego rodzaju zwartą, i serdeczną ekipę, z którą będę w stałym kontakcie, która w pierwszej kolejności dostawać będzie ode mnie nowości oraz aktualizacje mojego projektu, a gdy minie ciężki czas pandemii będziemy mogli spotkać się razem w plenerze, porozmawiać tematycznie, powymieniać się doświadczeniami, oczekiwaniami itp.

CO JEDNAK NAJWAŻNIEJSZE, patroni tej grupy w ramach podzięki - poza wszystkimi nagrodami z wcześniejszych progów - w pierwszej kolejności i przedpremierowo otrzymywać będą moją twórczość związaną z Projektem Kraków oraz symulatorem OMSI. Po premierze projektu zaś, zapewnione będą mieli zawsze aktualizacje wszystkiego związanego z projektem, w formie świeżutkich plików. Dodatkowo, warto nadmienić, iż częścią projektu jest też pełen zestaw malowań z mojej dedykowanej modyfikacji na krakowskie wersje Ikarusów, przygotowanych z niezwykłą dokładnością i pieczołowitością pod względem najmniejszych detali w malaturze oraz różnych konfiguracjach poszczególnych elementów wyposażenia.

Proszę także pamiętać, że do poprawnego działania mojego projektu, wymagane jest posiadanie dodatków Citybus I260 oraz Citybus I280. :)

avatar

Nowy użytkownik

3D Studio by Buser

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.