1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Poszukiwacz ze stażem


Słuchaj uważnie, to zadanie którego nie może przyjąć byle kto. Planujemy zwiększenie zasięgu ekspedycji, poważna sprawa... Ale ciiii, ta informacja nie może wyjść na jaw, rozumiesz? Jeśli chcemy zwiększyć siłę gildii bez tego się nie obędzie. Zbieramy drużynę która się tym zajmie, ale to nie zadanie dla każdego. Hmm rozumiem, więc wchodzisz w to... Wspaniale! Więc na co czekasz, zabieraj sprzęt i dołącz do reszty! Nie mamy czasu na rozmowę, wszystkiego dowiesz się po drodze.

Mimo, że nie masz doświadczenia, gildia się na tobie poznała. Doskonale wiesz kiedy należy przejść od słów do czynów. Chwytasz za broń i nie zadajesz zbędnych pytań, po prostu chcesz pomóc! Wiesz doskonale co jest dobre a co złe i nie dajesz się zaskoczyć, dostajesz więc dostęp do zadań i informacji z wyższej półki. Witaj na Zgromadzeniu Gildii AnimeBox, miejsca w którym skrywamy takie sekrety jak:
👁Plany rozwoju AnimeBox
👁Informacje o aktualnych usprawnieniach
👁Niektóre tajniejsze projekty
👁Ujawniamy część nowych grafik

Oczywiście nie wypuścimy cię bez przygotowania, na tym progu otrzymasz:
-Nagrody z poprzedniego progu
-Dostęp do tajnej grupy na facebooku Zgromadzenie Gildii AnimeBox


30 zł miesięcznie

Członek Rady Gildii


Przyjmujemy cię do Wyższego Kręgu, musimy dbać nie tylko o naszą gildię ale także bronić podległych jej terenów, a to nie łatwe zadanie. Dlatego jesteś tu ty! Kto inny dałby radę? Czas na działanie w większej skali! Z szerszą perspektywą!

Jesteś wtajemniczony w sekretne operacje gildii AnimeBox i możesz realnie na nie wpływać. Co to w praktyce oznacza? Dostęp do tajnego kanału z sugestiami, jest anime którego nie mamy w ofercie? Możesz nam zasugerować przyszłe tematy, twoje działania mogą przyspieszyć debiut serii na naszym sklepie!

Przywileje które otrzymasz to:
⚡️Nagrody z poprzednich progów
⚡️Tapety na smartphone i komputer z naszymi wyjątkowymi grafikami
⚡️Dostęp do kanału na którym ustalamy kolejne tematy boxów.

50 zł miesięcznie

Lokalna Sława


Widzę powodzi się! Niemal każdy w prowincji cię kojarzy. A to wiele mówi o twoich kwalifikacjach jako poszukiwacz przygód. Chyba nie myślałeś, że odkąd jesteś rozpoznawalny będzie łatwiej prawda? Wiesz doskonale, że zadowalające efekty wymagają wiele zasobów.

Jesteś rozpoznawalny! Twój wkład w sprawę to jest coś. Ale przecież ty to już wiesz! Twoje zdanie jest szanowane w lokalnej społeczności. Otrzymasz od nas specjalne pozwolenie na użycie rezerw gildii. Dziękujemy za użyczenie nam twojej siły!

W skład rezerw wchodzą:
🔥Nagrody z poprzednich progów
🔥 Wyjątkowy kubek naszego patrona, już się nie ukryjesz!
🔥Odznaka i to nie byle jaka, aż 10-tego poziomu!
🔥Otrzymasz specjalny klucz, prowadzący do wrót za którymi czekają zniżki -20% na wszystkie produkty! Co za szaleństwo?!

avatar

Nowy użytkownik

AnimeBox

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.