1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

12 zł miesięcznie

MANGOWY ENTUZJASTA

Wow! 12 złotych to dwa porządne mango a smoothie z mango to nasz ulubiony posiłek.

Dziękujemy bardzo, że wspierasz naszą twórczość i przybliżasz nas do spełnienia marzeń.

Do Ciebie od nas lecą dobre myśli, pozytywna energia oraz obietnica uściskania i rozmowy gdy się spotkamy na żywo.

Dodatkowo podziękujemy Ci oficjalnie umieszczając Twój nick/nazwisko (jeśli tylko się zgodzisz) w napisach na początku każdego naszego filmu na YT...i
UWAGA - dostaniesz od nas dostęp do unikatowej grupy PRO TYLKO DLA PATRONÓW, gdzie będziemy odpowiadać na Twoje pytania, rozwiewać wątpliwości, pomagać Ci pokonywać wyzwania związane z detoksem i surową ścieżką.

Dziękujemy Ci za ten dobry gest i Twój entuzjazm w wspieraniu nas :)

28 zł miesięcznie

ARBUZOWY PRAKTYK

28 zł to w sezonie letnim ponad 10 kg arbuza a to nasze śniadania aż na 4 dni!!

To niesamowite otaczać się takimi cudownymi ludźmi jak Ty.
Jesteśmy bardzo wdzięczni i z serca doceniamy to, że nas wspierasz. Prawdopodobnie musisz sobie czegoś odmówić aby pomóc nam żyć w przestrzeni serca.

I z tej przestrzeni wysyłamy Ci nasze pozytywne myśli, energię i obietnicę rozmowy i uściskania gdy się spotkamy na żywo.

Dodatkowo, (jeśli tylko nie masz nic przeciwko) w napisach początkowych na każdym naszym filmie na YT podziękujemy Ci oficjalnie umieszczając Twój nick/nazwisko.

Ale to jeszcze nie wszystko!
Przez cały okres wspierania naszej twórczości otrzymasz dostęp do naszych prywatnych warsztatowych grup na facebooku, w których ( 4 razy do roku) odbywać się będą płatne (Ty masz dostęp bez opłaty) wspólne praktyki postów sokowych czy warsztatów surowego żywienia.

Fajnie, prawda?
My też się niezmiernie cieszymy na wspólne doświadczanie tej pięknej zdrowej drogi.

Dziękujemy za Twój dobry gest, Twój entuzjazm w wspieraniu nas i wielkie serce, którym nas obdarowujesz :)

56 zł miesięcznie

DAKTYLOWY WIELBICIEL

Wyjątkowo piękna wspierająca duszyczka z Ciebie. Dziękujemy za Twoją hojność i tak dużą wdzięczność za naszą twórczość.

To jest kwota, za którą możemy kupić ponad kilogram mięsistych najlepszych daktyli medjool. Cudownie! Wyżerka na ponad tydzień :)

W zamian oferujemy Ci nasze wspierające myśli, pozytywną energię kierowaną z dobrą intencją w Twoją stronę. Wszystko, o czym pisaliśmy w poprzednich progach jest dla Ciebie.
Ale również dorzucamy konsultacje online ( 2x 0,5h / miesiąc) na zoom, messenger czy whats'up. Jeśli borykasz się z jakimiś wyzwaniami odnośnie surowej diety, okresu przejściowego, oczyszczania, postów sokowych itp lub po prostu pogadać - to śmiało napisz do nas, umówimy się na dogodny Tobie termin.
Super będzie Cię poznać !:)

Dziękujemy za Twój dobry gest, Twój entuzjazm w wspieraniu nas i wielkie serce, którym nas obdarowujesz:)

100 zł miesięcznie

BANANOWY PASJONAT


Uuuuuu, tu już nie ma żartów! :) Szooook!

Stówka pozwala na zakup całej skrzynki bananów (a banany schodzą u nas najbardziej) i kilku awokado, które jemy codziennie.

Nasza wdzięczność sięga zenitu i bardzo dziękujemy, że jesteś.
Takie kwoty bardzo zbliżają nas do momentu, w którym będziemy tworzyć dla Was już na 100% i zajmować się tylko tą surową pasją. Bardzo przyczyniasz się do tego abyśmy wiedli spełnione życie.

Wszystko z poprzednich progów jest dla Ciebie :)
A jeśli będziesz w północno-wschodnich rejonach to daj koniecznie znać. Spotkamy się, porozmawiamy, wypijemy soczek. Uwielbiamy otaczać się dobrymi, wspierającymi duszyczkami a Ty niewątpliwie do takich należysz.

Dziękujemy niezmiernie za tak duże wsparcie naszych działań, za wielkie pomocne serce. To niesamowite!! Ty jesteś Niesamowity!

250 zł miesięcznie

OWOCOWY FILANTROP

Aż nie wiemy co powiedzieć.... Wzniosłe, niepowtarzalne uczucie dla Twojej dobroci i chęci bezinteresownej pomocy. Gdybyś widział nasze miny gdy widzimy takie duże wsparcie.
Dziękujemy z całego serca!

250 zł to już nie kilka owoców, to istny owocowy raj, pełne skrzynki roślinnych darów, nasze pożywienie na tydzień!

Od nas dla Ciebie lecą wszystkie propozycje z poprzednich progów a dodatkowo:
chętnie poznamy Cię bliżej, przyjedziemy i uściskamy, porozmawiamy i spędzimy miło czas w Twoich okolicach, (Polska)
A gdy już będzie gotowa nasza holistyczna przestrzeń zapraszamy Ciebie raz w roku wraz z osobą towarzyszącą na weekend w miejscu mocy, spokoju, pięknej muzyki i wyciszenia wraz z pełnym wyżywieniem surowej kuchni.


Dziękujemy za dobre serce, otwartość, chęć bezinteresownej pomocy. Jesteś WIELKI !! Do zobaczenia! :)

avatar

Nowy użytkownik

Aromaty Życia

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.