1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

To już naprawdę suma pozwalająca opłacić domenę, może część opłat dotyczących utrzymania serwera, ale wolałabym ją wydać na pomoc zwierzętom i tu chciałabym Ci powiedzieć, że zapewniając mi comiesięcznie 50 złotych, mogę pomóc jeszcze większej liczbie zwierząt, czy kobiet w Afryce, jeżeli jednak nie interesują Cię takie cele, poświęcę każdą otrzymaną kwotę na samorozwój i utrzymanie tego bloga oraz tworzenie podcastów. W zamian oferuję:

? spersonalizowany mail z podziękowaniem
? zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, w której pojawią się niepublikowane materiały i będziesz mieć możliwość sugerowania tematów kolejnych wpisów (obiecuję je rozważyć)
? opowiem o grach komputerowych i planszowych, jeżeli Cię to interesuje (mogę nagrać o tym podcast)
? Dostaniesz raz na miesiąc zdjęcie najsłodszych królików świata, uratowanych od śmierci Petry i Johnna!

100 zł miesięcznie

100 to już burżujstwo, to dobre książki, dla niektórych parę drinków w klubie, dla mnie zastrzyk energii. Nawet nie wiesz jak wielkie okazujesz mi wsparcie w tym momencie, mówią, że pieniądze to nie wszystko, a jednak dzięki pieniądzom możemy pomagać tym, którzy potrzebują tego najbardziej. Marzy mi się stały przelew dla Give Directly, przekazujący część moich pieniędzy najbardziej potrzebującym, ale 100 zł to także w tej chwili koszt mojej domeny na rok, albo koszt utrzymania certyfikatu. Wspierając mnie 100 zł dostaniesz w zamian:

? spersonalizowany mail z podziękowaniem
? zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, w której pojawią się niepublikowane materiały i będziesz mieć możliwość sugerowania tematów kolejnych wpisów (obiecuję je rozważyć)
? dostaniesz raz na miesiąc zdjęcie najsłodszych królików świata, uratowanych od śmierci Petry i Johnna!
? masz możliwość zasugerować mi temat kolejnego podcastu
? dodaję cię do publicznej listy ( jeżeli wyrazisz zgodę) oficjalnych patronów na mojej stronie

avatar

Nowy użytkownik

Całkiem Nudne Życie

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.