1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

500 zł miesięcznie

Mecenat, czyli wchodzimy na poziom konkretnej współpracy biznesowej!

Dzięki! Jako wspierający zostaniesz dodany do grupy na messenger z naszą administracją, na której możesz mieć z nami bliższy kontakt i poznać nas bliżej, rozwiązać szybciej sprawy dot. sieci, poznasz wspaniałych ludzi z naszego grona!

Dodatkowo dostaniesz od nas unikatową grupę na forum "Patron", która posiada dodatkowe uprawnienia i udogodnienia!
Gratisem również będzie to, że dostaniesz od nas na sklep sieciowy WPLN do wydania na naszych serwerach o wartości 100zł przez okres trwania subskrypcji!

Raz na pół roku, w zamian za tak wspaniałe wsparcie naszej społeczności otrzymasz od nas sieciowy upominek, który będzie Ci zawsze o nas przypominał :)

Będziesz miał możliwość stworzenia własnego serwera, którym będziesz mógł zarządzać a my Ci w tym będziemy pomagać. Będziesz widniał jako właściciel serwera a zawartością oraz organizacją ludzi możemy się zająć za Ciebie!

avatar

Nowy użytkownik

CSowicze.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.