1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Zaczyna się zabawa!

Twoja inwestycja na pewno nie pójdzie na marne. Dzięki temu zyskujesz dostęp do zamkniętej grupy dla patronów. (Studio Pocastowe)
Oczywiście, znajdziesz się na liście patronów przed podcastami.


-Zadaj pytanie mojemu gościowi: Zyskujesz możliwość zadania pytania gościowi podcastu. Jeżeli pytanie jest przyzwoite i zostanie zaakceptowane przez mojego gościa to pojawi się w publikowanej wersji podcastu. Jeżeli będzie dużo pytań, stworzę osobną, ekskluzywną część podcastu tylko dla patronów.

-Live i Q&A tylko dla Patronów: Chętnie z wami porozmawiam i odpowiem na Wasze pytania. Nie będzie on publikowany. Będzie on specjalnie i wyłącznie patronów.

-Wpływ na to co pojawi się na kanale: Będę brał pod uwagę wasze sugestie odnośnie kolejnych gości na podcast. Pamiętajcie tylko, że w tym podcaście wyznaję zasadę wolności słowa i jeżeli będzie gość, którego poglądy Ci nie pasują i tak może zostać zaproszony. Dyskusja jest najlepszym sposobem, aby zwalczyć błędne ideologie.

avatar

Nowy użytkownik

Daniel Ortega

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.