1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Jedziemy w peletonie

Przeglądając różne profile Patronitowe zauważyłem, że dużą popularnością cieszą się zamknięte grupy facebookowe dla ludzi wspierających projekty. Ja tam ogólnie nie jestem wielkim zwolennikiem zamykania czegokolwiek, ale czemu nie, możemy przetestować to rozwiązanie. Ostatecznie jeśli ktoś będzie bardzo koniecznie chciał do tej grupy wejść, to chyba się nie obrazicie, gdy go tam dopuścimy? Tak czy inaczej, wpłacając 10 zł miesięcznie lub wyrażając ogromną chęć będzie można wstąpić do peletonu rowerowego, gdzie będziemy pedałować wspólnie przez Argentynę. W takim peletonie będzie można wymieniać uwagi, krytyki, pomysły, słowa otuchy, przepisy na clerico z torrontesem z późnego żniwa i pomarańczami, i takie takie.

A jeśli już jedziemy wspólnie, musimy się razem podpisać. Wszyscy członkowie peletonu znajdą się w sekcji podziękowań w napisach do filmów, które powstawały z ich wsparciem. Dziękuję!

35 zł miesięcznie

Poważna sprawa

Kurs spada, kurs rośnie, ale 35zł to tak mniej więcej 10 dolarów, a takie pieniądze no to już na prawdę poważna sprawa! Za 35 zł przy odrobinie szczęścia można się gdzieś przespać w cywilizowanych warunkach i odpocząć od nieustającego, patagońskiego wiatru. Albo, gdy chilijska straż graniczna zabierze ci wszystko co miałeś do jedzenia —bo oni tak te swoje normy sanitarne kochają— można uzupełnić nieco zapasy.

Dlatego —oprócz zaproszenia do wspomnianej wyżej grupy i miejsca w napisach do filmu— chciałbym się odwdzięczyć w sposób bardziej konkretny, tak jak konkretny może być worek rodzynków z orzeszkami ziemnymi i migdałami. Będzie to prezent jednorazowy, ale solidny: elektroniczne wersje obu książek wenezuelskich —Upały, mango i ropa naftowa oraz Zabrali mi kraj— i supertajny link do niedostępnego jeszcze szerokiej publiczności filmu Soy paraguayo.

avatar

Nowy użytkownik

Wojciech Ganczarek (dawniej: Fizyk w Argentynie)

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.