1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

24 zł miesięcznie

Jesteś jak prawdziwa ikona tego sportu... Al Bundy. 4 touchdowns in one game! :)
Przeżyjmy to jeszcze raz: https://youtu.be/M_qa0EEKZ90

Za takie wsparcie należy się coś materialnego. Ponieważ działamy wspólnie ze Sławkiem ze Slaweg Foto - naszym wyrazem wdzięczności będzie jedno z jego zdjęć, które dostaniesz na własność. Szperasz w archiwach na stronie Slaweg Foto na facebooku, wybierasz zdjęcie, dajesz mi znać, które, a ja pędzę do punktu foto, drukuję i wysyłam do Ciebie. Zdjęcie może być dowolne, możesz wybrać coś dla siebie na pamiątkę, albo na prezent dla kogoś.

Wiadomo, że biblioteka zdjęć co sezon się powiększa więc w grę wchodzą też zdjęcia... z przyszłości ;) Nie musisz wybierać już.

Oczywiście nagrody z poprzednich progów również otrzymujesz.

48 zł miesięcznie

48 PLN to dużo pieniędzy. Czemu 48? Bo właśnie z takim numerem grałem w futbol. Za tak duże wsparcie mam dla Ciebie coś specjalnego.
Na pewno wiesz jak wyglądają karty sportowe - czy to z NFL czy z zawodnikami piłki nożnej z Europy.

Teraz możesz zostać współtwórcą takiej karty. Przygotujemy kartę dowolnie wybranego przez Ciebie zawodnika (musisz dostarczyć zdjęcie, do którego masz prawa, ewentualnie możemy wybrać coś z archiwów Slaweg Foto). Może to być Twoja karta, ale może to też być prezent dla kogoś. Dostaniesz zarówno front z zawodnikiem jak i „plecki”, dzięki czemu będzie możliwe wydrukowanie karty na pamiątkę. Takie rzeczy to unikaty, a Ty możesz zostać jego właścicielem.

Oczywiście dostaniesz również nagrody z poprzednich progów.

Nagroda dla patronów, którzy zdecydują się na co najmniej 3 miesiące wsparcia.

211 zł miesięcznie

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski we wszystkich swoich oficjalnych meczach. Przekazując takie wsparcie trafiasz z automatu do naszego prywatnego Hall of Fame Patronów :)

Za tak ogromne wsparcie chcemy odwdzięczyć się robiąc to co najlepiej umiemy. Oznacza to, że możemy pojechać na jeden wybrany przez Ciebie mecz i zrealizować z niego relację foto i wideo. Za zdjęcia będzie odpowiedzialny Sławek – Slaweg Foto, za relację wideo ja, czyli Radek. Po meczu dostaniesz relację zdjęciową oraz podsumowanie w formie wideo. Forma wideo jest do uzgodnienia. Może to być klip z eventu i meczu, można wzbogacić go o wypowiedzi zawodników, trenerów, mogą to być same ujęcia z dnia meczowego z muzyką jak np. z meczu Lowlanders - Falcons (https://youtu.be/1Xlan8f6-Nw). Wybór meczu może być dowolny, jedynym ograniczeniem są nasze inne zobowiązania czy to służbowe czy rodzinne. Niemniej zrobimy wszystko by dotrzeć na ten wskazany przez Ciebie. Poziom rozgrywek nie ma najmniejszego znaczenia, może to być dowolna liga w Polsce, mecz czy turniej flagówki, mecz juniorów, dziewiątek, futbolu kobiet - Ty wybierasz.

Oczywiście dostajesz również nagrody z wyższych progów.

Nagroda dla patronów, którzy zdecydują się na co najmniej 3 miesiące wsparcia.

avatar

Nowy użytkownik

GameDay.pl

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.