GameDay.pl

W Patronite od 05.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1817

Liczba Patronów: 1241

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
104 miesięcznie
1 292 łącznie

Wyłączam reklamy na GameDay.pl

500 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

396 zł

brakuje

Wiem, że niektórych mocno irytują reklamy na GameDay, ale do tej pory była to jedyna forma finansowania strony. Oczywiście przychody z reklam wystarczały jedynie na opłacenie domeny na rok… nie wspominając o serwerach, narzędziach do ochrony anty wirusowej na serwerze, kosztach związanych z rozwijaniem strony.

A w tym roku trochę ich było. Zdecydowałem się rozbudować GameDay o terminarz wraz z mini centrum meczowym, a także o tabele ligowe. Teraz dzięki Waszemu wsparciu będę mógł pokryć te koszty, bez włączania reklam na stronie.

Więcej wideo, wincyyyyjjj

2 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

1 896 zł

brakuje

Przy takim wsparciu miesięcznym deklaruję się przygotowywać przynajmniej jeden materiał wideo w tygodniu na kanał GameDay (z wyłączeniem wakacji, bo głowa też musi odpocząć).

Do tej pory kanał „żył” podczas sezonu, w pozostałych miesiącach niewiele się na nim działo, a wiem, że część z Was chętnie pooglądałaby coś związanego z futbolem także w off season. Dzięki takiej kwocie, mógłbym również wreszcie wymienić sprzęt - zarówno ten do nagrywania jak i komputerowy, na którym składam filmy. Mój dotychczasowy komp ma już swoje lata i nie radzi sobie z wideo tak dobrze i szybko jak nowe sprzęty.

Chciałbym go wymienić aby składanie programów było znacznie bardziej efektywne i zwyczajnie szybsze.

Rozbudowuję redakcję GameDay

3 500 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

3 396 zł

brakuje

Z takim wsparciem mógłbym znacznie rozbudować GameDay zarówno technicznie jak również merytorycznie. Dzięki takim kwotom mógłbym śmielej myśleć o zatrudnieniu redaktorów, zainwestowaniu w techniczny rozwój strony, inwestycjach w materiały wideo – czyli wywiady, relacje na żywo z meczów, itp.

Projekt GameDay miałby szansę się rozwinąć i dostarczać znacznie więcej informacji i materiałów niż do tej pory. Co więcej, chciałbym znaleźć kilka osób do pomocy, którym mógłbym płacić za przygotowywanie jakościowych treści związanych z futbolem.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Michał Domitrz
Michał Domitrz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 24 zł
Ania Cicha
Ania Cicha
Próg: 10 zł
Przemysław Król
Przemysław Król
Próg: 10 zł