Avatar użytkownika

GameDay.pl

8
patronów
295 
miesięcznie
4 772 
łącznie
8
patronów
295 zł 4 772 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Przyłożenie!

Wielkie dzięki, że tu jesteś i oczywiście za Twoje wsparcie. Wspierając GameDay dokładasz się tym samym do popularyzacji futbolu w Polsce.
10 zł miesięcznie
Przyłożenie z podwyższeniem i field goal. Nie zdarza się to w naszych ligach często, ale Tobie się udało ;)

Dycha to już jest konkretna kwota. W zamian za to wsparcie chciałbym zaprosić Cię do zamkniętej grupy na facebooku. To właśnie w niej premierowo, będę umieszczał linki do moich tekstów i materiałów wideo. Dzięki temu dowiecie się o nich szybciej niż inni. W grupie będę też umieszczał mniej "oficjalne' czy to nagrania czy wiadomości ze świata futbolu.
Będzie to też grupa, na której będziemy dyskutować o lidze, klubach, zawodnikach. Chciałbym aby było to jakościowe i merytorycznie mocne miejsce, w którym można konkretnie "pogadać" o futbolu w Polsce.
24 zł miesięcznie
Jesteś jak prawdziwa ikona tego sportu... Al Bundy. 4 touchdowns in one game! :)
Przeżyjmy to jeszcze raz: https://youtu.be/M_qa0EEKZ90

Za takie wsparcie należy się coś materialnego. Ponieważ działamy wspólnie ze Sławkiem ze Slaweg Foto - naszym wyrazem wdzięczności będzie jedno z jego zdjęć, które dostaniesz na własność. Szperasz w archiwach na stronie Slaweg Foto na facebooku, wybierasz zdjęcie, dajesz mi znać, które, a ja pędzę do punktu foto, drukuję i wysyłam do Ciebie. Zdjęcie może być dowolne, możesz wybrać coś dla siebie na pamiątkę, albo na prezent dla kogoś.

Wiadomo, że biblioteka zdjęć co sezon się powiększa więc w grę wchodzą też zdjęcia... z przyszłości ;) Nie musisz wybierać już.

Oczywiście nagrody z poprzednich progów również otrzymujesz.
48 zł miesięcznie
Wybierz 48 zł
10 dostępnych miejsc
48 PLN to dużo pieniędzy. Czemu 48? Bo właśnie z takim numerem grałem w futbol. Za tak duże wsparcie mam dla Ciebie coś specjalnego.
Na pewno wiesz jak wyglądają karty sportowe - czy to z NFL czy z zawodnikami piłki nożnej z Europy.

Teraz możesz zostać współtwórcą takiej karty. Przygotujemy kartę dowolnie wybranego przez Ciebie zawodnika (musisz dostarczyć zdjęcie, do którego masz prawa, ewentualnie możemy wybrać coś z archiwów Slaweg Foto). Może to być Twoja karta, ale może to też być prezent dla kogoś. Dostaniesz zarówno front z zawodnikiem jak i „plecki”, dzięki czemu będzie możliwe wydrukowanie karty na pamiątkę. Takie rzeczy to unikaty, a Ty możesz zostać jego właścicielem.

Oczywiście dostaniesz również nagrody z poprzednich progów.

Nagroda dla patronów, którzy zdecydują się na co najmniej 3 miesiące wsparcia.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
7 dostępnych miejsc
Tyle jardów ma boisko do futbolu. Pokonanie całej tej długości w akcji powrotnej za każdym razem byłoby akcją kolejki. I Właśnie taką akcję wykonałeś wspierając nas tak dużą kwotą! :D

W ramach podziękowania chcielibyśmy podarować Ci koszulkę z jednym z wzorów z naszego sklepu. Wybierasz wzór, rozmiar, a wszystko inne bierzemy już na siebie. Stylowa koszulka z futbolowym motywem wędruje w Twoje ręce. Oczywiście otrzymujesz również wszystkie nagrody z poprzednich progów, czyli: dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, wydrukowane zdjęcie od Slaweg Foto, projekt karty dowolnie wybranego zawodnika oraz oczywiście koszulkę.

Nagroda dla patronów, którzy zdecydują się na co najmniej 3 miesiące wsparcia.
211 zł miesięcznie
Wybierz 211 zł
1 dostępne miejsce
Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski we wszystkich swoich oficjalnych meczach. Przekazując takie wsparcie trafiasz z automatu do naszego prywatnego Hall of Fame Patronów :)

Za tak ogromne wsparcie chcemy odwdzięczyć się robiąc to co najlepiej umiemy. Oznacza to, że możemy pojechać na jeden wybrany przez Ciebie mecz i zrealizować z niego relację foto i wideo. Za zdjęcia będzie odpowiedzialny Sławek – Slaweg Foto, za relację wideo ja, czyli Radek. Po meczu dostaniesz relację zdjęciową oraz podsumowanie w formie wideo. Forma wideo jest do uzgodnienia. Może to być klip z eventu i meczu, można wzbogacić go o wypowiedzi zawodników, trenerów, mogą to być same ujęcia z dnia meczowego z muzyką jak np. z meczu Lowlanders - Falcons (https://youtu.be/1Xlan8f6-Nw). Wybór meczu może być dowolny, jedynym ograniczeniem są nasze inne zobowiązania czy to służbowe czy rodzinne. Niemniej zrobimy wszystko by dotrzeć na ten wskazany przez Ciebie. Poziom rozgrywek nie ma najmniejszego znaczenia, może to być dowolna liga w Polsce, mecz czy turniej flagówki, mecz juniorów, dziewiątek, futbolu kobiet - Ty wybierasz.

Oczywiście dostajesz również nagrody z wyższych progów.

Nagroda dla patronów, którzy zdecydują się na co najmniej 3 miesiące wsparcia.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora GameDay.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

GameDay.pl to serwis poświęcony rozgrywkom futbolu amerykańskiego w Polsce.

Cześć,

nazywam się Radek i od 2010 roku jestem obecny w środowisku futbolu amerykańskiego w Polsce. W sezonach 2011-2013 sam aktywnie grałem w futbol reprezentując barwy Warsaw Eagles. Tak, to był świetny czas - dwa finały na Stadionie Narodowym... szkoda, że oba przegrane ;)

Po tych traumatycznych wydarzeniach skupiłem się na opisywaniu rozgrywek, choć mocno brakowało mi gry. Z resztą nie tylko mnie. Podobną pustkę czuło wielu weteranów z WE więc postanowiliśmy coś z tym zrobić i... założyliśmy Warsaw OldBoys - ekipę sportowo rozrywkową, z którą dwukrotnie sięgnęliśmy po tytuł Mistrzów Polski w futbolu ośmioosobowym! :)

Tylko prawdziwi mistrzowie wiedzą, "kiedy ze sceny zejść". Uznaliśmy, że dwa tytuły wystarczą. Zakończyliśmy projekt OldBoys będąc na szczycie. Po tych sukcesach nastał czas sportowej emerytury i całkowitego poświęcenia się sferze dziennikarskiej. I tak właśnie w 2017 roku narodził się GameDay.pl.

Przez te wszystkie lata przygotowałem kilka ciekawych projektów. Te, z których jestem najbardziej dumny to:

Polski MVP - wyróżnienie najlepszego polskiego gracza w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Wyróżnienie to przyznaję od sezonu 2015.

Drużyna Dekady wybrana wspólnie z czytelnikami GameDay.

Drużyna Dekady wybrana wspólnie z futbolowymi ekspertami.

Ostatnim - największym projektem jest kanał w serwisie YouTube, gdzie zapowiadam mecze, omawiam je, a także dzielę się ciekawostkami ze świata futbolu amerykańskiego. Pierwszy sezon takiej działalności poświęciłem pierwszej lidze, natomiast w tym roku chciałbym omawiać również rozgrywki na drugim szczeblu. Oto jeden z odcinków magazynu Goal Line, który podsumowuje to co wydarzyło się w świecie futbolu amerykańskiego w Polsce w ostatnich tygodniach.

Chciałbym w dalszym ciągu rozwijać GameDay, a do tego niezbędne są pieniądze. Dotychczas wszystkie inicjatywy finansowałem z prywatnych środków. Natomiast obecnie to już zbyt mało aby zrealizować wszystkie potrzeby i pomysły, które się pojawiły. Stąd też pomysł na Patronite i wspólne tworzenie GameDay. 

Chciałbym coraz bardziej rozwijać dział wideo, który w ostatnim czasie i tak mocno się rozrósł, a także rozwijać stronę, tak by mogła stanowić doskonałą bazę tekstów i wiedzy, na temat futbolu amerykańskiego w Polsce. 

 

Cele Autora

Wyłączam reklamy na GameDay.pl
  • 500 zł miesięcznie
  • 205 zł brakuje
59%
Wiem, że niektórych mocno irytują reklamy na GameDay, ale do tej pory była to jedyna forma finansowania strony. Oczywiście przychody z reklam wystarczały jedynie na opłacenie domeny na rok… nie wspominając o serwerach, narzędziach do ochrony anty wirusowej na serwerze, kosztach związanych z rozwijaniem strony.

A w tym roku trochę ich było. Zdecydowałem się rozbudować GameDay o terminarz wraz z mini centrum meczowym, a także o tabele ligowe. Teraz dzięki Waszemu wsparciu będę mógł pokryć te koszty, bez włączania reklam na stronie.
Więcej wideo, wincyyyyjjj
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 705 zł brakuje
14%
Przy takim wsparciu miesięcznym deklaruję się przygotowywać przynajmniej jeden materiał wideo w tygodniu na kanał GameDay (z wyłączeniem wakacji, bo głowa też musi odpocząć).

Do tej pory kanał „żył” podczas sezonu, w pozostałych miesiącach niewiele się na nim działo, a wiem, że część z Was chętnie pooglądałaby coś związanego z futbolem także w off season. Dzięki takiej kwocie, mógłbym również wreszcie wymienić sprzęt - zarówno ten do nagrywania jak i komputerowy, na którym składam filmy. Mój dotychczasowy komp ma już swoje lata i nie radzi sobie z wideo tak dobrze i szybko jak nowe sprzęty.

Chciałbym go wymienić aby składanie programów było znacznie bardziej efektywne i zwyczajnie szybsze.
Rozbudowuję redakcję GameDay
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 205 zł brakuje
8%
Z takim wsparciem mógłbym znacznie rozbudować GameDay zarówno technicznie jak również merytorycznie. Dzięki takim kwotom mógłbym śmielej myśleć o zatrudnieniu redaktorów, zainwestowaniu w techniczny rozwój strony, inwestycjach w materiały wideo – czyli wywiady, relacje na żywo z meczów, itp.

Projekt GameDay miałby szansę się rozwinąć i dostarczać znacznie więcej informacji i materiałów niż do tej pory. Co więcej, chciałbym znaleźć kilka osób do pomocy, którym mógłbym płacić za przygotowywanie jakościowych treści związanych z futbolem.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora GameDay.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anton Salanski
Anton Salanski
10 zł
Maciej Jabłoński
Maciej Jabłoński
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Michał Domitrz
Michał Domitrz
10 zł
Anonimowy patron
24 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.