1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

55 zł miesięcznie

Stokrotne dzięki! W nagrodę za tak znaczące wsparcie dam Ci wgląd w moje próby. Tak jak w przypadku niższych progów co miesiąc zdam Ci raport i przedstawię swoje plany, a Twoje imię i/lub nick znajdą się na liście moich patronów. Możesz także głosować w ankiecie o tym w który z projektów, które mam "na talerzu" chcesz zobaczyć najbardziej. Ponadto raz w miesiącu obiecuję nagrać szkic utworu, nad którym pracuję. To będzie nagranie tylko dla Twoich uszu, nie do publikacji, bo pewnie będą w nim rozmaite pomysły, może utwory, w których coś się jeszcze zmieni. No i oczywiście tak jak pozostałe patronki i patroni dostaniesz dostęp do publikowanych przeze mnie wideo i plików muzycznych (tych ostatecznych wersji) na dzień wcześniej niż reszta internetu.

100 zł miesięcznie

Ojej! Jestem Ci bardzo wdzięczna! W nagrodę za to wsparcie zaproponuję rozmowę 1:1 raz w miesiącu. Spotkamy się na krótkiej wideokonferencji, pokażę Ci nad czym pracuję, coś zagram. Możesz zapytać mnie o moją harfę i ciekawostki, możesz poprosić o kawały o harfiarzach, a może, jeśli masz własną harfę, pokażę Ci jakąś fajną technikę której się nauczysz. Jeśli bardzo chcesz możemy też pogadać o zwierzętach ;). Otrzymasz też raz w miesiącu nagranie tylko dla Twoich uszu, nie do publikacji, które będzie wglądem w to, nad czym pracuję, ze wszystkimi pomyłkami. Oczywiście, tak jak poprzednie progi, dostaniesz raport jakie mam plany na najbliższy miesiąc i co udało mi się zrealizować z planów z poprzedniego miesiąca, możesz zagłosować w ankiecie na to który z projektów chcesz zobaczyć najbardziej, a Twoje imię i/lub nick znajdą się na liście moich patronów i patronek.

avatar

Nowy użytkownik

Harfiarka Barbara Karlik

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.