1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

200 zł miesięcznie

W ciągu roku odbywają się moje wyjazdy wykładowe oraz misyjne na terenie Polski, ale także za granicą, będziesz miał podgląd w postaci relacji filmowej/ fotograficznej z wyjazdów misyjnych do różnych części Polski i świata.
Wyjazdy wiążą się z nakładami finansowymi na dojazdy oraz ewentualne noclegi i wyżywienie. Dzięki tobie będzie więcej możliwości realizacji moich planów misyjnych.
Dotychczas moje wyjazdy misyjne można było śledzić na moim profilu na Facebooku. Twoje nazwisko pojawi się na moim publicznym profilu na facebooku oraz na filmach stworzonych dzięki twojemu wsparciu, ponadto będziesz miał możliwość uczestnictwa w jednej z naszych konferencjach online oraz otrzymasz jedną z moich książek z moim osobistym autografem.

avatar

Nowy użytkownik

Leszek Korzeniecki

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.