1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

FAZA PIERWSZA


Już sam fakt, że ktoś postanowił mnie wesprzeć jest dla mnie czymś wyjątkowym, co sprawia, że mam więcej motywacji oraz miłości do tego co robię. Zawsze ceniłem sobie dobry kontakt z moimi odbiorcami i nigdy nie chciałem się izolować. Nie chciałbym też tego zmienić przy okazji Patronite'a, gdyż jako młody twórca, nie chciałbym być na sprzedaż. Sprawiłoby to, że wpadłbym w monotnonię, a w rezultacie nie szedłbym to przodu, tylko kręcił się w kółko.

Chciałbym także, aby Patronite był dobrą i wyjątkową częścią mojej działalności. Jako młody człowiek nie mam też specjalnych możliwości na ustalenie w y j ą t k o w y c h nagród i głównie dlatego zakłam Patronite'a, aby jakość oraz wyjątkowość mojej działalności rozwijała się, abyśmy zyskali na tym wspólnie. "Nagrody" będą jedynie na drugim progu i to od was zależy, jaką kwotą chcielibyście mnie wspierać. Istnieje jednak możliwość, że progi będą się aktualizować lub zmieniać, jednak o potencjalnych zmianach będę was informował.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej!

avatar

Nowy użytkownik

Łysy z Marvela

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.