1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

105 zł miesięcznie

Wsparcie rozwoju projektu grampraktyki.pl
Dzięki temu wsparciu powstanie platforma, której celem jest prowadzenie projektu rozwojowego Gram Praktyki. Za tym hasłem stoi głębokie przekonanie, że mamy dosyć już tony teorii. Jestem w trakcie tworzenia miejsca w którym zaproponuję Wam niezbędny do zdrowego funkcjonowania gram praktyki. Nie byłabym sobą, gdyby nie pojawiły się tram kursy, polecjaki - które już zaczęłam ale dla których szukam lepszego miejsca i wszystkie ćwiczenia świata, które mają ugruntowane i rzetelne korzenie.
Zostając patronem w 2023 - gwarantujesz sobie bezpłatny dostęp do rocznego dostępu na grupie na fb indywidualnych konsultacji w programie w 2024 - tylko dla patronów tego progu :)
Dziękuję za wsparcie!

avatar

Nowy użytkownik

Joanna Flis

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.