1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

-WoW :D To już jest jazda na maxa! :) Jesteś szaleńcem (Bożym szaleńcem, jak często określa się świętych ;)) wśród mecenasów! Milionowe dzięki za pójście na maxa w patronowaniu mojemu projektowi. Przekraczając ten próg otrzymujesz WSZYSTKIE NAGRODY z poprzednich progów plus nagrodę zarezerwowaną tylko dla patronów z tegoż:
- NAGRODA 1: Książka o tematyce motywacyjnej i dotyczącej rozwoju osobistego;
- NAGRODA 2: Masz możliwość zasugerowania tematyki odcinka :) Co więcej, zostaniesz mianowana/mianowany współtwórcą tegoż odcinka! :) Tak, właśnie w ten sposób tworzy się relacje, które mino, że wirtualne, oddziaływują realnie.
- BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TWOJE WSPARCIE, ZA WSZYSTKO TO, O CZYM NIE WIEM, A MIAŁO I MA WPŁYW NA TO, ŻE ZOSTAŁAŚ/ZOSTAŁEŚ MOIM PATRONEM. Jak w czasach świetności naszej Ojczyzny: MECENASEM KULTURY - YOUTUBOWEJ KULTURY MASOWEJ :)

avatar

Nowy użytkownik

Przemysław Janiszewski

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.