1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

DEDYKOWANA GRAFIKA z fragmentem wiersza, Kolorowanka +zasugerowanie TYTUŁU wiersza +Głosowania

🌟 Wow, jesteś niesamowity! Dziękuję za Twoją hojność i zaangażowanie.🌟 Twoje wsparcie daje mi motywację i siłę do tworzenia kolejnych dzieł. Dziękuję! 💕

🖍️🎨🖌️ Chcę się z Tobą podzielić moją pasją i kreatywnością. Dlatego oprócz kolorowanki przygotuję tylko dla Ciebie specjalną grafikę wraz z fragmentem wiersza (plik *.jpg), która będzie wyrazem mojej wdzięczności.

✔️Będziesz mógł również zasugerować tytuł wiersza z listy utworów - w propozycjach na realizację kolejnego nagrania oraz głosować.

- Grafikę możesz wykorzystać na wiele sposobów - jako tapetę na telefonie lub komputerze, jako ozdobę w ramce cyfrowej, albo jako element dekoracyjny w Twoim domu. To Ty decydujesz, jak cieszyć się moją sztuką. 🎨

100 zł miesięcznie

GRAFIKA dla Ciebie z dedykacją, Kolorowanka +zasugerowanie TYTUŁU wiersza +Głosowania +Tytuł MECENASA

💖 Jestem zachwycona Twoim wsparciem.💖 Dziękuję za niezwykłą hojność, która pozwala mi rozwijać się, doskonalić umiejętności i tworzyć piękne treści. Jesteś dla mnie prawdziwym mecenasem! 💕🏆💕

🖍️🎨🖌️ Chcę się z Tobą podzielić moją pasją i kreatywnością. Dlatego oprócz kolorowaniki, przygotuję tylko dla Ciebie 🎨 specjalną grafikę 🖌️o ustalonej wcześniej z Tobą tematyce - wraz z dedykacją (plik *.jpg), która będzie wyrazem mojej wdzięczności.

🥇 Otrzymasz tytuł Mecenasa Sztuki, a Twoje Imię zostanie uwiecznione na specjalnym ekranie końcowym naszych produkcji w sekcji “Mecenasi naszej sztuki”

✔️Będziesz mógł również zasugerować tytuł wiersza z listy utworów i głosować w propozycjach na realizację kolejnego nagrania.

- Grafikę możesz wykorzystać na wiele sposobów - jako tapetę na telefonie lub komputerze, jako ozdobę w ramce cyfrowej, albo jako element dekoracyjny w Twoim domu. To Ty decydujesz, jak cieszyć się moją sztuką. 🎨

avatar

Nowy użytkownik

Poeci Dzieciom na Wyciszenie - Natalia Pobłocka

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.