1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

100 zł miesięcznie

100 złotych to już wyjście dwójki do kina plus popcorn i cola w kinowym sklepiku :)
Moja wdzięczność będzie wielka!!! Dzięki osiągnięciu tego progu zostaniesz patronem imiennym. Przeprowadzę z tobą live lub nagranie (formę wybierasz ty!), w którym będziemy mogli porozmawiać o polskim (i nie tylko) kinie. to nagranie pozwoli ci opowiedzieć o filmie co tylko zechcesz - będziesz mogła/mógł podzielić się swoimi przemyśleniami na temat kina albo konkretnego filmu. Porozmawiamy o filmie, serialu albo programie telewizyjnym!
A może nie chcesz się ujawniać i wolisz wybrać temat, o którym mam przygotować film? Damy radę!
Hulaj dusza...
Otrzymasz także wybraną z zaproponowanego zestawu publikację w formie tradycyjnej (papierowej).

* plus wszystkie bonusy z poprzednich progów

999 zł miesięcznie

Dzięki udziałowi w tym progu będziecie mogli zdecydować o czym ma być następna publikacja z serii "Półka" - są już różne półki filmowe (ale może być więcej), półkę historyczną, a pracuję nad półką kulinarną. Jesli uważacie, że jest jakiś aspekt polskiej kultury, który warto promować, to stwórzcie ze mną kolejną publikację z tej serii. Jeśli będziecie chcieli brać udział nie tylko w wyborze tematu, ale i współtworzyć książkę jesteście zaproszeni!
Dodatkowo będziesz mogła/mógł zaprezentować wybrany aspekt kultury polskiej zagranicznym stduentom, albo po porstu z nimi pogadać. Skąd oni będą - decydujesz ty! Ty wybierasz zagraniczną polonistykę z listy, a ja organizuję ci niepowtarzalne spotkanie :)

* plus wszystkie bonusy z poprzednich progów

avatar

Nowy użytkownik

Polska Półka Filmowa

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.