1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

88 zł miesięcznie

LOŻA MECENASÓW

Drogi Darczyńco pragnę poinformować Cię, że właśnie dołączyłeś do grona Patronów LOŻY MECENASÓW.

Postaram się nie zawieść Twoich oczekiwań. Wsparcie przyczyni się do rozwoju bloga i systematycznych wpisów w loży Mecenasów. W podziękowaniu korzystaj z mojej wiedzy na temat analizy technicznej wybranych akcji notowanych na GPW w Warszawie, analizy najlepszych spółek dywidendowych notowanych na GPW w Warszawie oraz zapoznaj się z aktualnym wskazaniem TREND SYSTEMU.

Decydując się na wsparcie tak znaczącą kwotą uchylę rąbka tajemnicy jak i kiedy inwestuję w oparciu o Sygnały TREND SYSTEMU w fundusze akcji w okresie sygnału Hossy a jak i kiedy w bezpieczne aktywa w okresie sygnału Bessy. Podam konkretne ruchy na moich aktywach zgromadzonych w funduszach inwestycyjnych, poziom zaangażowania w dany fundusz, momenty zamiany funduszy pomiędzy sobą w zależności od wskazań Trend Systemu.

Bardzo Ci dziękuję za okazane wsparcie i zaufanie które przyczyni się do podniesienia jakości zawartości LOŻY MECENASÓW

avatar

Nowy użytkownik

Portfel Akcyjny

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.