1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

3 zł miesięcznie

Nie jest to nic odkrywczego, że liczy się każda cegiełka. Jeżeli postanowisz mnie wesprzeć tą kwotą, to musisz interesować się treścią podkastu Radio Warroza. Będziesz miała/miał moją wdzięczność i własną satysfakcję, że także dzięki Tobie ukazał się kolejny odcinek. Ja z kolei jeszcze większą motywację do pracy nad nimi.
🍯 Dostęp do specjalnych bonusowych fragmentów z nagrywania podkastu na PATRONITE AUDIO.
🍯 Dodatkowo będziesz miała/miał dostęp do zamkniętego dla tylko dla Patronów kanału na serwerze Radio Warroza na Discordzie podłączonego do Patronite.pl: https://discord.com/invite/DtcbUYzyv5, gdzie będę konsultował m.in. gości kolejnych odcinków oraz radził się różnych spraw co do rozwoju podkastu. Fajnie by było robić to razem z Waszą pomocą.

7 zł miesięcznie

Jeżeli zdecydujesz się mnie wesprzeć siedmioma złotymi to zmobilizujesz mnie i przyczynisz się do pracy nad kolejnym odcinkiem, poza tym:
🍯 Dostęp do specjalnych bonusowych fragmentów z nagrywania podkastu na PATRONITE AUDIO.
🍯 podziękuję Ci w opisie kolejnego odcinka, w zakładce na YouTube oraz na stronie bloga. Jeżeli oczywiście będziesz tego chciała / chciał.
🍯 Podobnie jak w przypadku wpłaty 3 złotych, będziesz miała/miał dostęp do zamkniętego dla tylko dla Patronów kanału na serwerze Radio Warroza na Discordzie podłączonego do Patronite.pl: https://discord.com/invite/DtcbUYzyv5, gdzie będę konsultował m.in. gości kolejnych odcinków oraz radził się różnych spraw co do rozwoju podkastu. Fajnie by było robić to razem z Waszą pomocą.

avatar

Nowy użytkownik

Radio Warroza

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.