1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

KROPLA OCEANU

💧 "Lecz czymże jest każdy ocean, jeśli nie morzem kropel?" (z książki "Atlas Chmur" D. Mitchell)

Dokładnie tak! Może Ci się wydawać, że Twoje 5zł nie robi różnicy, ale nic bardziej mylnego! Dla nas to niczym wiatr w żagle Crystal, a jak wiatru ni ma… to trzeba włączyć silnik. I wtedy Twoja 5tka to litr paliwka, żebyśmy płynęli w dobrym kierunku a nie stali w miejscu!

Aby wyrazić naszą wdzięczność, mianujemy Cię częścią Wirtualnej Załogi S/V Crystal, czyli:

💧 Twoje imię wyryjemy na ścianie pocztu Wirtualnej Załogi jachtu Crystal, czyli na naszej stronie www.skiff.pl (spokojnie samej Krysi nie będziemy niszczyć!). Zrobimy to, żeby cały świat wiedział, że jesteś częścią naszej wyprawy!*

💧 raz w miesiącu na naszym Fanpage Facebook publikujemy zdjęcie “Boski zachód dla Patronów” dedykowane naszym Patronom. Wtedy też dziękujemy Wam z imienia za Wasze wsparcie*.
(*jeśli sobie nie życzysz, aby Twoje imię/nick było przez nas upubliczniane, to wybierz subskrypcję anonimową lub daj nam znać)

⛵ Dziękujemy że chcesz nas wesprzeć swoją wpłatą! To dla nas znak, że podoba Ci się to co robimy i może nawet masz ochotę na więcej materiałów od nas. A o lepszą motywację trudno!

Zdrówka i trzymaj się ciepło 🤙

10 zł miesięcznie

FITOPLANKTONIK

🧜‍♀ Niczym fitoplankton cudownie migoczący nocą w wodzie, sprawiasz nam radochę tym, że po prostu jesteś i umilasz nam drogę ku naszym celom. Swoją wpłatą dajesz nam znać, że nas wspierasz i chcesz wirtualnie zwiedzać świat z nami! I napędzasz byśmy dalej opowiadali o tym kogo spotykamy po drodze (a spotykamy nie tylko ludzi), technicznych aspektach żeglowania w różnych częściach świata i wielu innych barwnych historiach z życia w drodze.

🧜 Aby wyrazić naszą wdzięczność, zapraszamy Cię do wirtualnej mesy naszej Crystal, czyli prywatnej i luksusowej grupy Patronów na Facebook.

Co to jest mesa? Na jednostkach pływających to miejsce spotkań, jadalnia i pokój gościnny w jednym. A ta fejsowa grupa to właśnie miejsce kontaktu z Tobą.

Czego możesz się spodziewać w grupie opisaliśmy w Wizytówce. Pokrótce to dostęp do materiałów, których nie publikujemy nigdzie indziej czyli:
opowiadamy i rozmawiamy o naszej codzienności bez większej spiny,
⚓ dzielimy się z newsami, pomysłami, itp.
A jak wiadomo, co dzieje się w mesie, zostaje w mesie 😉

🧜‍♀ oczywiście mianujemy Cię częścią Wirtualnej Załogi S/V Crystal, czyli:
- Twoje imię dodamy do pocztu Patronów na naszej www.skiff.pl*,
- będziemy wymieniać Cię także w ramach comiesięcznych publikacji zdjęcia “Boski zachód dla Patronów”. Tak dziękujemy naszej Załodze za wsparcie*.
(*jeśli nie życzysz sobie, aby Twoje imię/nick było przez nas upubliczniane, to wybierz subskrypcję anonimową lub daj nam znać!)

⛵ Ogromnie Ci dziękujemy, że chcesz nas wesprzeć swoją wpłatą!

Zdrówka i trzymaj się ciepło 🤙

20 zł miesięcznie

SPRYTNA RYBKA

🐠 Nikt nie wie, ile jest ryb w oceanie. Coraz więcej badań udowadnia zaś, że rybki to całkiem sprytne i mądre stworzenia, choć często wyglądają bardzo niepozornie. My ogromnie lubimy wszelkie rybki - tak jak i Ciebie!

I jest nam bardzo miło, że chcesz wrzucać do naszej jachtodomowej skarbonki co miesiąc równowartość jednej dużej kawki w sieciówce! Bardzo to doceniamy. Możesz być pewna/pewien, że jako ogromni fani lodów lokalnych na pewno odwiedzimy jakąś lodziarnie, myśląc ciepło o Tobie! Ale tylko raz - reszty na pewno nie wydamy na głupoty! Obiecujemy 😉

🐠 W podzięce dostaniesz od nas cały pakiecik Patrona z progu 10 zł, czyli:

• dołączysz do zacnego grona Wirtualnej Załogi S/V Crystal (Twoje imię dodamy do list naszych Patronów na naszej www.skiff.pl i będziemy wymieniać w ramach comiesięcznych publikacji “Boskich zachodów dla Patronów” na naszym fanpage Facebook; jeśli nie życzysz sobie, aby Twoje imię/nick było przez nas upubliczniane, to wybierz subskrypcję anonimową lub daj nam znać! )

• dostajesz od nas zaproszenie do naszej wirtualnej mesy, czyli prywatnej i luksusowej grupy Wirtualnej Załogi S/V Crystal na Facebook.

⛵ Dziękujemy że chcesz nas wesprzeć i już witamy w Wirtualnej Załodze S/V Crystal! Twoja obecność w Załodze to dla nas znak, że podoba Ci się to co robimy i masz ochotę na więcej materiałów od nas. A o lepszą motywację trudno!

Zdrówka i trzymaj się ciepło 🤙

50 zł miesięcznie

SZCZĘŚLIWY ŻÓŁWIK

🐢 Żółwie to magiczne stworzenia. Rozwijają się powoli, ale też żyją bardzo długo, a w oceanach korzystając z prądów umiejętnie przemierzają setki tysięcy kilometrów. Nie powinno więc dziwić, że w wielu kulturach, szczególnie na Pacyfiku, są symbolem szczęścia, długowieczności i ogromnej siły oraz wytrzymałości. My spotkanie z nimi zawsze traktujemy jako dobry omen.

I tak też jest z Tobą - fajnie, że jesteś i chcesz nas wesprzeć i to taką kwotą! Zdajemy sobie sprawę, że to już nie przelewki i chcemy, żebyś i Ty miał_a coś namacalnego od nas!

🐢 W podzięce, wyślemy Ci więc raz na pół roku egzotyczną pocztówkę z miejsca, w którym akurat będziemy (jeśli będziemy przemieszczać się częściej, to możesz być pewna/pewien, że nie ograniczymy się tylko do dwóch rocznie, bo lubimy wysyłać pocztówki).

🐢 Oczywiście, dostajesz od nas także podziękowania z progów 5, 10 i 20 zł., czyli:
- dołączysz do zacnego grona Wirtualnej Załogi S/V Crystal (Twoje imię dodamy do list naszych Patronów na naszej www.skiff.pl i będziemy wymieniać w ramach comiesięcznych publikacji “Boskich zachodów dla Patronów” na naszym fanpage Facebook; jeśli nie życzysz sobie, aby Twoje imię/nick było przez nas upubliczniane, to wybierz subskrypcję anonimową lub daj nam znać! )
- zapraszamy Cię do wirtualnej mesy naszego jachtodomu, czyli prywatnej i luksusowej grupy na Facebook.

⛵ Dziękujemy Ci za to że chcesz być częścią naszej wyprawy. I już witamy w Wirtualnej Załodze S/V Crystal! Twoja obecność to dla nas znak, że podoba Ci się to co robimy i może nawet masz ochotę na więcej materiałów od nas. A o lepszą motywację trudno!

Zdrówka i trzymaj się ciepło 🤙

100 zł miesięcznie

RADOSNY DELFIN

🐬 Szczera radość ogarnia nas na myśl, że chcesz do nas dołączyć i wirtualnie żeglować z nami po świecie! To trochę jak delfiny, które spotykamy w trakcie żeglugi i które nagle postanawiają potowarzyszyć nam przez jakiś czas i radośnie skaczą w falach, odbijających się od dziobu Crystal.

Ale takie wsparcie to już nie przelewki. To konkretny wkład do naszego budżetu! I my dobrze to wiemy!

🐬 Dlatego, chcąc zaznaczyć Twój udział w naszej twórczości podróżniczo-żeglarskiej, Twoje imię/nick dodamy do specjalnej planszy kończącej nasze filmiki na YouTube (jeśli nie życzysz sobie, aby Twoje imię/nick było przez nas upubliczniane, to wybierz subskrypcję anonimową lub napisz do nas).

🐬 Przynajmniej od czasu do czasu dostaniesz od nas drobny upominek. Postaramy się nie zasypywać Cię zbędnymi gratami, ale sprawić że szeroko się uśmiechniesz kiedy trafi on do Twoich rąk.

🐬 Oczywiście, dostajesz od nas także prezenty z progów z niższą wpłatą, czyli:

• wyślemy Ci co jakiś czas egzotyczną pocztówkę,

dołączysz do zacnego grona Wirtualnej Załogi S/V Crystal (Twoje imię dodamy do list naszych Patronów na naszej www.skiff.pl i będziemy wymieniać w ramach comiesięcznych publikacji “Boskich zachodów dla Patronów” na naszej grupie Facebook)

• zapraszamy Cię do wirtualnej mesy naszego jachtodomu, czyli prywatnej i luksusowej grupy na Facebook i regularnie będziemy wysyłać Ci egzotyczne pocztówki!

⛵ Dziękujemy Ci za to że chcesz być częścią naszej wyprawy. I już witamy w Wirtualnej Załodze S/V Crystal! Twoja obecność to dla nas znak, że podoba Ci się to co robimy i może nawet masz ochotę na więcej materiałów od nas. A o lepszą motywację trudno!

Zdrówka i trzymaj się ciepło 🤙 ⛵

250 zł miesięcznie

PAN REKIN

🦈 Wstrzymujemy oddech z wrażenia... Ty naprawdę myślisz o tym wsparciu! I lekko wybałuszamy oczy… Zawsze tak robimy, kiedy przepływa niedaleko jakiś rekin. Bo wiesz, rekinów na świecie jest ok. pięćset gatunków, z czego mówi się że tylko dwanaście jest niebezpiecznych dla ludzi, ale i tak człek czuje respekt kiedy Pan Rekin jest w pobliżu.

I tak jest z Tobą - czujemy i respekt, że chcesz regularnie dorzucać do naszego budżetu tak dużą sumę, i jednocześnie cieszymy się jak dzieci i brak nam słów! No po prostu WOW. I obiecujemy dbać o Ciebie tak jak powinno dbać się o rekiny, bo niestety wiele z nich jest na granicy wyginięcia!

🦈 Twoje imię/nick dodamy do specjalnej planszy kończącej nasze filmiki na YouTube (jeśli sobie nie życzysz abyśmy upubliczniali Twoje imię/nick, to wybierz subskrypcję anonimową lub napisz do nas).

🦈 Kiedy będziemy gdzieś długo żeglować po oceanie, to poślemy Ci mailem satelitarnym kilka ciepłych słów, żebyś wiedział_a jak to jest być pośrodku wielkiej wody i że myślimy o Tobie nawet tak daleko i z dala od cywilizacji 💙

🦈 Oczywiście, dostaniesz od nas także prezenty z progów z niższą wpłatą, czyli:
- co jakiś czas upominek i egzotyczne pocztówki,

- zaprosimy Cię do wirtualnej mesy naszego jachtodomu, czyli prywatnej i luksusowej grupy na Facebook oraz

- dołączysz do zacnego grona Wirtualnej Załogi S/V Crystal.

⛵ Dziękujemy Ci za to że chcesz być częścią naszej wyprawy. I już witamy Cię w Wirtualnej Załodze S/V Crystal! Twoja obecność to dla nas znak, że zdecydowanie trzeba zakasać rękawy i działać jeszcze sprawniej! ;)

Zdrówka i trzymaj się ciepło 🤙

500 zł miesięcznie

KRAKEN LEGENDA

🐙 Kraken to władca mórz, legenda sama w sobie i symbol tego, co niepoznane i niezbadane na dnie oceanu. Legendy o majestatycznych stworach z głębin rozpalają wyobraźnię. Nam też oczy się świecą na myśl o tym, jak wspaniałe istoty żyją w naszych oceanach.

Tak samo oczy nam się świecą - zarówno z ekscytacji, radości ale też i wzruszenia, że właśnie decydujesz się zostać naszą Żywą Legendą! Twoje wsparcie pokryje nam opłaty za internet na miesiąc lub dwa w najbardziej odległych miejscach naszej Ziemi, a to jest dla nas BARDZO dużo. Więc nie będzie przesadą, że tańczymy ze szczęścia, Krysia radośnie podskakuje na fali, a wiatr wygrywa Twoje imię na wantach!

🐙 Twoje wsparcie jest dla nas ważne i wyjątkowe. Dlatego chcemy dać Ci coś wyjątkowego - opowiemy Ci o naszej podróży na żywo lub online, jeśli nie uda nam się spotkać w trakcie naszej wizyty w Polsce! Specjalnie dla Ciebie zrobimy prywatny pokaz zdjęć połączony z pogawędką przy herbatce i… cieście, które specjalnie dla Ciebie upieczemy!

🐙 Twoje imię/nick dodamy do specjalnej planszy kończącej nasze filmiki na YouTube (jeśli nie życzysz sobie, aby Twoje imię/nick było przez nas upubliczniane, to wybierz subskrypcję anonimową lub daj nam znać!).

🐙 Oczywiście, dostaniesz od nas także upominki z pozostałych progów, czyli:

• wyślemy Ci maila satelitarnego z żeglugi po wielkiej wodzie, żebyś wiedział_a, że myślimy o Tobie nawet tak daleko i z dala od jakiejkolwiek cywilizacji,

• będziemy wysyłać Ci co jakiś czas upominek i egzotyczne pocztówki,

• zaprosimy Cię do wirtualnej mesy naszego jachtodomu, czyli prywatnej i luksusowej grupy na Facebook oraz

• dołączysz do zacnego grona Wirtualnej Załogi S/V Crystal.

⛵ Dziękujemy Ci za to że chcesz być częścią naszej wyprawy i pomagać nam tworzyć więcej materiałów żeglarsko-podróżniczych. I już witamy Cię w Wirtualnej Załodze S/V Crystal! Twoja obecność to dla nas znak, że zdecydowanie trzeba zakasać rękawy i po prostu robić swoje!

Zdrówka, trzymaj się ciepło i jesteśmy w kontakcie nasza Legendo 🤙

avatar

Nowy użytkownik

Rejs Dookoła Świata - Sailing Crystal

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.