1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

50 zł miesięcznie

To znacząca kwota dla naszej organizacji, pozwoli ona realizować nasze cele, oraz nadal się rozwijać. Pieniądze które pozyskujemy przeznaczamy na codzienną działalność organizacji, w każdej z płaszczyzn jej działalności. Zostań naszym Patronem!

Patronom tego progu oferujemy wyszczególnienie ich w materiałach wideo z naszej działalności publikowanych na portalu YouTube https://www.youtube.com/channel/UC_9R-Fg1QVe0K_Cn1jWhHZQ oraz dostęp do bezpłatnej subskrypcji rocznego Biuletynu Informacyjnego, w którym opisane są wszelkie działania, które zostały podjęte w bieżącym roku oraz planowane na rok kolejny. Korzystając z tego progu otrzymasz również oficjalne pisemne podziękowania za wsparcie oraz możliwość gościnnego uczestnictwa w naszych akcjach plenerowych.

avatar

Nowy użytkownik

Stowarzyszenie Śladami Historii

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.