1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

Próg kolejny to ogólne wsparcie samego kanału. Kto wie...za chwilę kanał może nabrać tempa poprzez oglądalność. Mówiąc wprost popularność. To nieuniknione. Moja nadzieja umiera ostatnia;)
Cieszył bym się jeśli faktycznie kanał byłby często i mile odwiedzany.
Chciałbym wtedy pomyśleć może o podróżach, gdzie nagrywał bym materiały o perfumach, które są mało dostępne czy też o ich samych składnikach, które są przerabiane na olejki...:) Kto wie-to przecież moja pasja,a pasję trzeba rozwijać. W tym przypadku na pewno na moim kanale, dzieląc się z Wami moimi nowymi nabytkami,ciekawostkami w postaci właśnie filmowy na You Tube.
Podziękowania jak najbardziej pojawiają się w moim kanale YouTube oraz INSTAGRAMIE. Oczywiście indywidualne w postaci maili:)
Dziękuję, że mogę na Was liczyć!

avatar

Nowy użytkownik

Świat Perfum Arka

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.