1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Ogromnie dziękuję za Twoje wsparcie!

Będę wdzięczny za każdą złotówkę, niezależnie od kwoty, którą wybierzesz.

Jeżeli zdecydujesz się na wsparcie kwotą 10 zł, to w ramach odwdzięczenia się, zaproszę Cię do zamkniętej grupy na FB, gdzie w rodzinnej atmosferze będziemy mogli wesprzeć się nawzajem oraz porozmawiać o uwalnianiu, życiu bez stresu, pomysłach na filmy, kierunkach rozwoju oraz wszelkich inicjatywach.

PS. Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz chciał/chciała wesprzeć tego projektu, to i tak jestem wdzięczny, że tu jesteś i czytasz ten tekst. Zapraszam Cię na cotygodniowe grupowe sesje uwalniania na Youtube. Są darmowe (wraz z resztą materiałów) i takie też pozostaną.

Życzę Ci nieskończonej radości i szczęścia bez żadnych warunków!

200 zł miesięcznie

W ramach wdzięczności za tę kwotę, umówimy się na indywidualną sesję uwalniania online.

Spotkamy się na Skype (lub innej platformie / komunikatorze do wideo rozmów) i przez 90 minut będziemy rozmawiali lub wspólnie uwalniali.

Efektywność takiego spotkania jest znacznie większa niż grupowych, które odbywają się we wtorki. Zamiast mówić ogólnie do wszystkich, cała koncentracja skupiona jest na Tobie.

Skorzystamy także z innej techniki uwalniania (w kontakcie z Nadświadomością), która do indywidualnej pracy doskonale się nadaje. Można zaadresować dowolny 'problem' (zdrowie, pieniądze, relacje, strach, stres) lub podążać za tym, co umysł sam będzie 'pokazywał'.

PS. Dodatkowo otrzymasz wszystko, co w progach: 1, 2 oraz 5

avatar

Nowy użytkownik

Życie Bez Stresu - Technika Uwalniania

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.