1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

9 zł miesięcznie

Dziękuję Ci serdecznie za dołączenie do grona Patronek. Cieszę się!

Nazywam ten próg „zaproś mnie na kawę”, choć tak naprawdę to pewien symbol, bo zamiast kawy, pewnie zapłacę za domenę, hosting i inne narzędzia związane z tworzeniem podcastu.

W ten sposób współtworzysz audycję, a także mobilizujesz mnie do regularnego publikowania nowych odcinków (min. 2 razy w miesiącu), w których możemy bardzo szczerze i swobodnie rozmawiać z Gościniami.

W PODZIĘKOWANIU zapraszam Cię DO ZAMKNIĘTEGO PROFILU NA IG stworzonego specjalnie dla Patronek, gdzie:
- będziesz mogła poznać inne Patronki;
- możemy dzielić się przemyśleniami dotyczącymi odcinka (bardziej intymnie niż na otwartym profilu, bo wpisy z tego profilu zobaczą tylko uczestniczki);
- będę tam spontanicznie dawać znać jeśli (po pandemii) będę w jakiś miejscach. I wtedy będziemy mogły spotkać się na kawę. :)
- min. raz na 2 miesiące spotkamy się na zamkniętym live’ie, w którym luźno porozmawiamy o tym, o czym będziecie chciały. I oczywiście wypijemy wspólnie kawę. :) 


19 zł miesięcznie

Wow, dziękuję Ci że zdecydowałaś się na większe wsparcie i chcesz mnie zaprosić nie tylko na kawę, ale także na ciastko raz z miesiącu!
Dziękuję Ci bardzo serdecznie. Zwłaszcza, że wiesz, ja bardzo lubię ciastka. ;)

A tak serio, to mam nadzieję, że masz pełną świadomość, że tak jak w pierwszym progu dołączasz do grona współtwórczyń podcastu. Dzięki Twojemu wsparciu odcinki będą pojawiać się regularnie.

W PODZIĘKOWANIU:
- nie tylko chcę Cię zaprosić do naszej instagramowej zamkniętej grupy, o której pisałam wcześniej,
- ale także na nasze SPOTKANIA.
Jest to projekt, który startuje w 2021 roku. Będziemy spotykać się w małych grupach, aby porozmawiać. To nie będzie już live z komentarzami tylko spotkanie, w którym widać i słychać wszystkie uczestniczki. Chciałabym, abyśmy mogły przegadać to, na co mamy ochotę i do tego lepiej się poznać. Liczę, że nawiążecie znajomości, które zaowocują niejednym spotkaniem, także poza naszym gronem. Szczegóły dotyczące spotkań będą ogłaszane na bieżąco, natomiast Patronki z tej grupy będą miały bezpłatny wstęp i pierwszeństwo udziału.

avatar

Nowy użytkownik

Agnieszka Piekarska

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.