1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Dziękuję, że jesteś ze mną! Każda, nawet najmniejsza kwota od Ciebie to dla mnie ogromne wsparcie! 🙏

To dzięki Twojej wpłacie joga i wiedza o anatomii stają się coraz bardziej dostępne! Codziennie pracuję nad treściami dla wszystkich Joginek i Joginów. Także dla tych, którzy nie mają w okolicy szkoły jogi, a chcą praktykować bezpiecznie oraz tych, którzy borykają się z różnymi ograniczeniami.

To dla mnie motywacja do tego, by:

✨pracować nad merytoryką postów w mediach społecznościowych,

✨nagrywać inspirujące stories o jodze, anatomii i holistycznym podejściu do życia,

✨dodawać napisy do stories (a to wielkie ułatwienie dla Joginów i Joginek niesłyszących, z małymi dziećmi oraz osób, którym łatwiej jest „czytać” niż „słuchać”).

Wspierając mnie w tym progu dostajesz:

💫elektroniczny certyfikat Patrona, który mówi o jednym - razem ze mną rozwijasz świadomość na temat jogi w Polsce! I nie musisz nawet wstawać z kanapy!

30 zł miesięcznie

Wsparcie w tym progu to dla mnie ważny komunikat od Ciebie: „Gosia, robisz super robotę, rób to dalej!”. Dziękuję Ci za to! 🙏

Traktuję to jako jeszcze większą zachętę do rozwijania Anatomii Jogi poprzez:

✨zatrudnienie zespołu: prawej ręki - Kingi, fotografki - Kasi, operatora i montażysty filmowego - Sebastiana i copywriterki – Alicji. To dzięki Twojemu wsparciu mogę skupić się na merytoryce. Dbam o to, by codziennie dzielić się anatomicznymi i jogicznymi treściami, a team Anatomii Jogi pracuje zaś nad tym, by dobrze Ci się te materiały czytało, szybko zapamiętywało, przyjemnie oglądało i z łatwością wprowadzało na macie.

Wspierając mnie w tym progu:

💫zobaczysz moje filmy na YouTube przed innymi

💫będziemy mieć ze sobą stały kontakt! Dostaniesz ode mnie dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Jest to miejsce, w którym będziesz mieć wpływ na treści, jakie tworzę! W grupie słucham Waszych wskazówek i jestem otwarta na nowe pomysły! Do tego raz w miesiącu spotykamy się na live w grupie, aby wymienić się opiniami i omówić zagadnienia, jakie zgłoszą Patroni z progu 50 zł. Poza tym w tej grupie możesz nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie z osobami o podobnych zainteresowaniach do Twoich!

💫otrzymasz elektroniczny certyfikat Patrona

50 zł miesięcznie

Jeśli chcesz zostać moim Patronem w tym progu, czuję, że darzysz mnie ogromnym zaufaniem! Dziękuję! Dzięki Tobie mogę więcej 🔥

To dzięki również dzięki Twojemu wsparciu:
✨mogę uczestniczyć w kursach doszkalających i nauczycielskich

W podziękowaniu za Twoje wsparcie:

💫chcę, abyś razem ze mną tworzył_a Anatomię Jogi! Zaproszę Cię do magicznej grupy na FB – przestrzeni, która należy do moich Patronów. Oczywiście ja jestem tam częstym gościem 🙌

💫To właśnie w tej grupie będziesz mógł_mogła proponować tematy związane z jogą, które będę rozwijać na moich kanałach oraz na naszych prywatnych, comiesięcznych spotkaniach live. Oprócz tego poznasz tam osoby, z którymi być może połączy Was coś więcej niż sympatia do mnie 🤓

💫poza tym będziesz mieć wcześniejszy dostęp do moich filmów na YouTube. W tym progu możesz mieć też pewność, że to jak wyglądają i jak są nagłośnione moje filmy i podcasty, to w dużej mierze Twoja zasługa!

💫 otrzymasz elektroniczny certyfikat Patrona

avatar

Nowy użytkownik

Anatomia Jogi

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.