Anatomia Jogi

W Patronite od 09.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 239

Liczba Patronów: 182

Zostań Patronem
97 patronów
1 880 miesięcznie
32 510 łącznie
Dołącz do Anatomii Jogi - społeczności Joginek i Joginów, którzy chcą rozwijać praktykę jogi poprzez zrozumienie swojego ciała!

O Autorze

Nazywam się Gosia Kobus-Kwiatkowska. 

Anatomia Jogi to projekt, w którym łączę jogę z wiedzą o ludzkim ciele. Pomagam Joginkom i Joginom pogłębiać praktykę w bezpieczny sposób i pokazuję, jak odkrywać jej kolejne warstwy.

 • Uczę, jak praktykować jogę bezpiecznie: na Instagramie i Facebooku dzielę się swoją wiedzą anatomiczną i fizjoterapeutyczną w przystępnej formie; tłumaczę na przykładach, jak uniknąć kontuzji poprzez świadomą pracę zciałem; wskazuję najczęściej popełniane błędy w wykonywaniu asan i proponuję sposoby na ich poprawę;
   
 • Pomagam odkrywać kolejne warstwy jogi: joga to nie tylko asany i praca z ciałem! To także dbanie o jasność umysłu, spokojny oddech i energię do życia! Poza sposobami na bezpieczne wykonywanie asan nauczę Cię też podstaw pranajamy, medytacji i relaksacji, byś poznał wszystkie możliwości jakie daje praktyka. Więcej inspirujących treści na temat jogi znajdziesz też w moim podkaście
   
 • Sprawiam, że joga jest dostępna dla wszystkich: dzielę się praktykami jogi w internecie: na YouTube oraz na platformie kursowej, żeby każdy miał dostęp do dobroczynnych efektów praktyki, bez względu na to, czy ma szkołę jogi w okolicy czy nie;
   

Dzięki dotychczasowemu wsparciu Patronów, moje filmy na YouTube przeszły niesamowitą metamorfozę! Możesz się o tym przekonać zaglądając na mój kanał Anatomia Jogi.

Zatrudniłam osoby do zespołu, które pomagają mi w codziennej pracy: asystentka, fotografka, operator filmowy i copywriterka. Team Anatomii Jogi pracuje nad tym, by dobrze Ci się te materiały czytało, słuchało, szybko zapamiętywało, przyjemnie oglądało i z łatwością wprowadzało na macie wszystkie moje wskazówki! 

Twoje wsparcie na Patronite pomoże mi uwolnić moje pomysły z głowy i wdrożyć je w życie!

 

 


 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mariusz Porwolik
Mariusz Porwolik
Próg: 10 zł
Dorota Szumska
Dorota Szumska
Próg: 30 zł
Agnieszka Chudzik
Agnieszka Chudzik
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Kinga Nieznańska
Kinga Nieznańska
Próg: 30 zł
Grażyna Truchanowicz
Grażyna Truchanowicz
Próg: 10 zł