Anatomia Jogi

W Patronite od 09.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 866

Liczba Patronów: 559

Zostań Patronem
Kup na prezent
34 patronów
570 miesięcznie
61 420 łącznie
Dołącz do Anatomii Jogi - społeczności Joginek i Joginów, którzy chcą rozwijać praktykę jogi poprzez zrozumienie swojego ciała!

O Autorze

Nazywam się Gosia Kobus-Kwiatkowska. 

Anatomia Jogi to projekt, w którym łączę jogę z wiedzą o ludzkim ciele. Pomagam Joginkom i Joginom pogłębiać praktykę w bezpieczny sposób i pokazuję, jak odkrywać jej kolejne warstwy.

 • Uczę, jak praktykować jogę bezpiecznie: na Instagramie i Facebooku dzielę się swoją wiedzą anatomiczną i fizjoterapeutyczną w przystępnej formie; tłumaczę na przykładach, jak uniknąć kontuzji poprzez świadomą pracę zciałem; wskazuję najczęściej popełniane błędy w wykonywaniu asan i proponuję sposoby na ich poprawę;
   
 • Pomagam odkrywać kolejne warstwy jogi: joga to nie tylko asany i praca z ciałem! To także dbanie o jasność umysłu, spokojny oddech i energię do życia! Poza sposobami na bezpieczne wykonywanie asan nauczę Cię też podstaw pranajamy, medytacji i relaksacji, byś poznał wszystkie możliwości jakie daje praktyka. Więcej inspirujących treści na temat jogi znajdziesz też w moim podkaście
   
 • Sprawiam, że joga jest dostępna dla wszystkich: dzielę się praktykami jogi w internecie: na YouTube oraz na platformie kursowej, żeby każdy miał dostęp do dobroczynnych efektów praktyki, bez względu na to, czy ma szkołę jogi w okolicy czy nie;
   

Dzięki wsparciu moich Patronów Anatomia Jogi może rozwijać się lepiej i szybciej. Patroni są dla mnie ważną częścią mojego zespołu, dlatego chcę coraz bardziej angażować ich we wspólne działania. Są niczym dobre duszyczki w naszej wspólnej, jogowej przestrzeni :)

Co udało mi się zrobić dzięki wsparciu Patronów?

NA YOUTUBE – miejsce w sieci, gdzie mogę bezpłatnie uczyć jogi. Jest to przestrzeń dla osób, które chcą praktykować bezpiecznie i świadomie oraz dla tych, którzy nie mają w swojej okolicy szkoły jogi lub środków, by uczęszczać na płatne zajęcia.

Dzięki Patronom:

 • na stałe współpracuję z Sebastianem - filmowcem i montażystą, którego wynagrodzenie jest częściowo finansowane właśnie dzięki wpłatom z Patronite
 • Sebastian pomaga mi także na planie. Dzięki jego pracy jakość filmów od początku powstania Anatomii Jogi znacząco się poprawiła. Sami zobaczcie!

Tak było: https://youtu.be/XsBFQY3NW-Y

Tak jest: https://youtu.be/v0wQQdrndNk

 • wynajmuję studio nagraniowe, aby w czasie nagrań było zapewnione dobre światło i przyjemna sceneria
 • niedawno kupiłam nowe bezprzewodowe nagłośnienie do nagrywania filmów, dzięki któremu nie muszę już w tracie nagrań chować kabli pod ubraniami (co skutecznie ograniczało moją swobodę ruchu)

W PODCASTACH – tak naprawdę to dzięki Patronom powstał podcast Anatomii Jogi, w którym ja oraz moi goście dzielimy się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami.

Dzięki Wam:

 • mam możliwość, by regularnie nagrywać podcast
 • kupiłam mikrofon do nagrywania podcastów, dzięki któremu są one miłe w odsłuchu
 • zatrudniłam Sebastiana, który montuje podcasty, aby były one przyjemne w odbiorze

NA INSTAGRAMIE – to tutaj zainteresowane osoby mogą znaleźć dodatkową wiedzę, ciekawe i merytoryczne posty oraz… lepiej mnie poznać ;)

Dzięki Patronom:

 • mogę regularnie publikować treści pełne wskazówek i praktycznych informacji

Marzy mi się, aby joga mogła trafiać do coraz szerszego grona odbiorców i aby każdy, kto potrzebuje tego typu treści, mógł bez problemu znaleźć je w sieci. Chcę, by wiedza o bezpiecznej i świadomej praktyce jogi była dostępna dla każdego bez względu na ograniczenia. To, na czym aktualnie chciałabym się skupić to tworzenie darmowych materiałów na YT w większej liczbie i w jeszcze lepszej jakości.

 

To co? Gotowy_a na wspólną podróż?

Jeśli czujesz, że chcesz razem ze mną współtworzyć Anatomię Jogi i przyczyniać się do tego, by wiedza o jodze docierała do coraz większej liczby osób – wskakuj na pokład! Wystarczy, że zapoznasz się z możliwymi progami wsparcia i wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Resztę zrobię za Ciebie ja! :) Zostając moim Patronem możesz mieć pewność, że robisz coś wspaniałego i znaczącego – dla siebie i innych. Puśćmy tę energię dalej!

 


 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Aneta Kawka
Aneta Kawka
Próg: 30 zł
Bożena Nowacka
Bożena Nowacka
Próg: 10 zł
Julia Janusz
Julia Janusz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Jarosław Wierzejski
Jarosław Wierzejski
Próg: 50 zł