Avatar użytkownika

Anatomia Jogi

25
patronów
380 
miesięcznie
66 600 
łącznie
25
patronów
380 zł 66 600 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję, że jesteś ze mną! Każda, nawet najmniejsza kwota od Ciebie to dla mnie ogromne wsparcie! 🙏

To dzięki Twojej wpłacie joga i wiedza o anatomii stają się coraz bardziej dostępne! Codziennie pracuję nad treściami dla wszystkich Joginek i Joginów. Także dla tych, którzy nie mają w okolicy szkoły jogi, a chcą praktykować bezpiecznie oraz tych, którzy borykają się z różnymi ograniczeniami.

To dla mnie motywacja do tego, by:

✨pracować nad merytoryką postów w mediach społecznościowych,

✨nagrywać inspirujące stories o jodze, anatomii i holistycznym podejściu do życia,

✨dodawać napisy do stories (a to wielkie ułatwienie dla Joginów i Joginek niesłyszących, z małymi dziećmi oraz osób, którym łatwiej jest „czytać” niż „słuchać”).

Wspierając mnie w tym progu dostajesz:

💫elektroniczny certyfikat Patrona, który mówi o jednym - razem ze mną rozwijasz świadomość na temat jogi w Polsce! I nie musisz nawet wstawać z kanapy!
20 zł miesięcznie
Twoja wpłata daje mi poczucie, że to, co robię jest ważne i potrzebne! Jesteś nieasamowity_a! Dziękuję! 🙏

Twoje wsparcie pozwala na:

✨zakup specjalistycznych książek o ludzkim ciele, zdrowiu i psychice,

✨zainwestowanie w lepszy sprzęt do nagrań i programów do obróbki filmów, zdjęć i grafik
A to wszystko po to, aby dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem na YouTube!

Wspierając mnie w tym progu dostajesz:

💫wcześniejszy dostęp do moich filmów na YouTube! Praktykuj z najnowszymi filmami, na długo przed innymi!

💫elektroniczny certyfikat Patrona, który mówi o jednym - razem ze mną rozwijasz świadomość na temat jogi w Polsce! I nie musisz nawet wstawać z kanapy!
30 zł miesięcznie
Wsparcie w tym progu to dla mnie ważny komunikat od Ciebie: „Gosia, robisz super robotę, rób to dalej!”. Dziękuję Ci za to! 🙏

Traktuję to jako jeszcze większą zachętę do rozwijania Anatomii Jogi poprzez:

✨zatrudnienie zespołu: prawej ręki - Kingi, fotografki - Kasi, operatora i montażysty filmowego - Sebastiana i copywriterki – Alicji. To dzięki Twojemu wsparciu mogę skupić się na merytoryce. Dbam o to, by codziennie dzielić się anatomicznymi i jogicznymi treściami, a team Anatomii Jogi pracuje zaś nad tym, by dobrze Ci się te materiały czytało, szybko zapamiętywało, przyjemnie oglądało i z łatwością wprowadzało na macie.

Wspierając mnie w tym progu:

💫zobaczysz moje filmy na YouTube przed innymi

💫będziemy mieć ze sobą stały kontakt! Dostaniesz ode mnie dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. Jest to miejsce, w którym będziesz mieć wpływ na treści, jakie tworzę! W grupie słucham Waszych wskazówek i jestem otwarta na nowe pomysły! Do tego raz w miesiącu spotykamy się na live w grupie, aby wymienić się opiniami i omówić zagadnienia, jakie zgłoszą Patroni z progu 50 zł. Poza tym w tej grupie możesz nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie z osobami o podobnych zainteresowaniach do Twoich!

💫otrzymasz elektroniczny certyfikat Patrona
50 zł miesięcznie
Jeśli chcesz zostać moim Patronem w tym progu, czuję, że darzysz mnie ogromnym zaufaniem! Dziękuję! Dzięki Tobie mogę więcej 🔥

To dzięki również dzięki Twojemu wsparciu:
✨mogę uczestniczyć w kursach doszkalających i nauczycielskich

W podziękowaniu za Twoje wsparcie:

💫chcę, abyś razem ze mną tworzył_a Anatomię Jogi! Zaproszę Cię do magicznej grupy na FB – przestrzeni, która należy do moich Patronów. Oczywiście ja jestem tam częstym gościem 🙌

💫To właśnie w tej grupie będziesz mógł_mogła proponować tematy związane z jogą, które będę rozwijać na moich kanałach oraz na naszych prywatnych, comiesięcznych spotkaniach live. Oprócz tego poznasz tam osoby, z którymi być może połączy Was coś więcej niż sympatia do mnie 🤓

💫poza tym będziesz mieć wcześniejszy dostęp do moich filmów na YouTube. W tym progu możesz mieć też pewność, że to jak wyglądają i jak są nagłośnione moje filmy i podcasty, to w dużej mierze Twoja zasługa!

💫 otrzymasz elektroniczny certyfikat Patrona

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anatomia Jogi w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dołącz do Anatomii Jogi - społeczności Joginek i Joginów, którzy chcą rozwijać praktykę jogi poprzez zrozumienie swojego ciała!

Nazywam się Gosia Kobus-Kwiatkowska. 

Anatomia Jogi to projekt, w którym łączę jogę z wiedzą o ludzkim ciele. Pomagam Joginkom i Joginom pogłębiać praktykę w bezpieczny sposób i pokazuję, jak odkrywać jej kolejne warstwy.

 • Uczę, jak praktykować jogę bezpiecznie: na Instagramie i Facebooku dzielę się swoją wiedzą anatomiczną i fizjoterapeutyczną w przystępnej formie; tłumaczę na przykładach, jak uniknąć kontuzji poprzez świadomą pracę zciałem; wskazuję najczęściej popełniane błędy w wykonywaniu asan i proponuję sposoby na ich poprawę;
   
 • Pomagam odkrywać kolejne warstwy jogi: joga to nie tylko asany i praca z ciałem! To także dbanie o jasność umysłu, spokojny oddech i energię do życia! Poza sposobami na bezpieczne wykonywanie asan nauczę Cię też podstaw pranajamy, medytacji i relaksacji, byś poznał wszystkie możliwości jakie daje praktyka. Więcej inspirujących treści na temat jogi znajdziesz też w moim podkaście
   
 • Sprawiam, że joga jest dostępna dla wszystkich: dzielę się praktykami jogi w internecie: na YouTube oraz na platformie kursowej, żeby każdy miał dostęp do dobroczynnych efektów praktyki, bez względu na to, czy ma szkołę jogi w okolicy czy nie;
   

Dzięki wsparciu moich Patronów Anatomia Jogi może rozwijać się lepiej i szybciej. Patroni są dla mnie ważną częścią mojego zespołu, dlatego chcę coraz bardziej angażować ich we wspólne działania. Są niczym dobre duszyczki w naszej wspólnej, jogowej przestrzeni :)

Co udało mi się zrobić dzięki wsparciu Patronów?

NA YOUTUBE – miejsce w sieci, gdzie mogę bezpłatnie uczyć jogi. Jest to przestrzeń dla osób, które chcą praktykować bezpiecznie i świadomie oraz dla tych, którzy nie mają w swojej okolicy szkoły jogi lub środków, by uczęszczać na płatne zajęcia.

Dzięki Patronom:

 • na stałe współpracuję z Sebastianem - filmowcem i montażystą, którego wynagrodzenie jest częściowo finansowane właśnie dzięki wpłatom z Patronite
 • Sebastian pomaga mi także na planie. Dzięki jego pracy jakość filmów od początku powstania Anatomii Jogi znacząco się poprawiła. Sami zobaczcie!

Tak było: https://youtu.be/XsBFQY3NW-Y

Tak jest: https://youtu.be/v0wQQdrndNk

 • wynajmuję studio nagraniowe, aby w czasie nagrań było zapewnione dobre światło i przyjemna sceneria
 • niedawno kupiłam nowe bezprzewodowe nagłośnienie do nagrywania filmów, dzięki któremu nie muszę już w tracie nagrań chować kabli pod ubraniami (co skutecznie ograniczało moją swobodę ruchu)

W PODCASTACH – tak naprawdę to dzięki Patronom powstał podcast Anatomii Jogi, w którym ja oraz moi goście dzielimy się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami.

Dzięki Wam:

 • mam możliwość, by regularnie nagrywać podcast
 • kupiłam mikrofon do nagrywania podcastów, dzięki któremu są one miłe w odsłuchu
 • zatrudniłam Sebastiana, który montuje podcasty, aby były one przyjemne w odbiorze

NA INSTAGRAMIE – to tutaj zainteresowane osoby mogą znaleźć dodatkową wiedzę, ciekawe i merytoryczne posty oraz… lepiej mnie poznać ;)

Dzięki Patronom:

 • mogę regularnie publikować treści pełne wskazówek i praktycznych informacji

Marzy mi się, aby joga mogła trafiać do coraz szerszego grona odbiorców i aby każdy, kto potrzebuje tego typu treści, mógł bez problemu znaleźć je w sieci. Chcę, by wiedza o bezpiecznej i świadomej praktyce jogi była dostępna dla każdego bez względu na ograniczenia. To, na czym aktualnie chciałabym się skupić to tworzenie darmowych materiałów na YT w większej liczbie i w jeszcze lepszej jakości.

 

To co? Gotowy_a na wspólną podróż?

Jeśli czujesz, że chcesz razem ze mną współtworzyć Anatomię Jogi i przyczyniać się do tego, by wiedza o jodze docierała do coraz większej liczby osób – wskakuj na pokład! Wystarczy, że zapoznasz się z możliwymi progami wsparcia i wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Resztę zrobię za Ciebie ja! :) Zostając moim Patronem możesz mieć pewność, że robisz coś wspaniałego i znaczącego – dla siebie i innych. Puśćmy tę energię dalej!

 


 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Anatomia Jogi w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Rozwój Anatomii Jogi
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 4 620 zł brakuje
7%
W mojej głowie codziennie powstaje co najmniej 5 nowych pomysłów na rozwijanie Anatomii Jogi. Chciałabym zrealizować je wszystkie, ale zanim zobaczysz mój nowy film na YouTube czy serię postów na Instagramie, musi minąć nawet kilka tygodni przygotowań! Co się dzieje w tym czasie? To przede wszystkim praca koncepcyjna, kreatywna i aspekty techniczne:

✨ research anatomiczny i jogiczny,
✨ wertowanie książek o ludzkim ciele, zdrowiu i psychice,
✨ inwestowanie w lepszy sprzęt do nagrań i aktualizacji oprogramowania (teraz chciałabym zainwestować w gimbala, by móc zacząć nagrywać vlogi oraz w lepsze oświetlenie do filmów)
✨ godziny obróbki filmów, sesji zdjęciowych i tworzenia grafik,
✨ uczestniczenie w kursach doszkalających, na przykład z ajurwedy,
✨ dodawanie napisów do stories (dla niesłyszących Joginek i Joginów).

Dziękuję za Twoje wsparcie finansowe na Patronite! Pomagasz mi w ten sposób przekształcać pomysły w bazę wiedzy i praktyki, z której mogą korzystać Joginki i Jogini w całej Polsce!

Budowanie zespołu Anatomii Jogi
 • 7 000 zł miesięcznie
 • 6 620 zł brakuje
5%
Pewnie zastanawiasz się jak po fazie researchu, koncepcji i strategii przechodzę do realizacji? Bez zespołu Anatomii Jogi nie byłoby to możliwe: ani w takim tempie ani w takiej jakości. Dlatego drugim moim celem na Patronite jest rozwijanie mojego teamu. Kto tworzy Anatomię Jogi?

✨ Kinga, moja prawa ręka, z którą dzielę codzienne obowiązki i która dba o harmonogram prac
✨ Sebastian, dzięki któremu możecie słuchać podcastu, nagrywa również praktyki asan, montuje je i udźwiękawia,
✨ Alina, z którą opracowuję strategię i cele na kolejne miesiące,
✨ Alicja, która tworzy koncepcje kreatywne i teksty,
✨ Kasia, która odpowiada za miłe dla oka zdjęcia.

Wiesz, że Ty też jesteś częścią mojego zespołu? Dziękuję Ci za Twoje wsparcie na Patronie, bo dzięki Tobie Anatomia Jogi jest jeszcze bardziej profesjonalna!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anatomia Jogi już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Zuzanna Maciaszek
Zuzanna Maciaszek
10 zł
Anonimowy patron
30 zł
Dagmara Antkowiak
Dagmara Antkowiak
10 zł
Joanna Miszkiewicz
Joanna Miszkiewicz
10 zł
Marta Marczuk
Marta Marczuk
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.