1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

SPOŁECZNIK / SPOŁECZNICZKA

To najwyższy czas na przejście do działania. Możesz teraz stanąć w obronie swoich miejskich ideałów. Dzięki wsparciu 10 zł, który jest jak 3 normalne bilety autobusowe, 2/3 biletu do kina i 1 godzina parkowania na Strefie Kultury w Katowicach, niewątpliwie staniesz się osobą społecznie zaangażowaną.

⇁ Zyskasz możliwość wpływu na treści w ramach Street Cloud. Zaproponujesz kolejnych gości, tematy rozmów oraz problematykę przewodnią dla poszczególnych programów.

⇁ Dostaniesz, raz w miesiącu, autorski przegląd newsów miejskich w formie elektronicznej wraz z krótkim komentarzem zespołu Street Cloud.

⇁ Będziesz mieć również dostęp do pełnych ważnych informacji na temat rozmówców przed programami Street Cloud - otrzymasz agendę wywiadu oraz zestaw przydatnych wypowiedzi, w formie linków i wycinków prasowych.

Dziękujemy, że jesteś!

50 zł miesięcznie

RZECZNIK MIEJSKI / RZECZNIKA MIEJSKA

Co powiesz na to, żeby stać się jednym z liderów naszej miejskiej społeczności? 50 złotych jest dla nas pewnym symbolem - wierzysz w naszą wspólną misję - zmianę myślenia i rozmawiania o mieście, architekturze, dizajnie i sztuce.

Twoje imię i nazwisko pojawi się na wyróżnionej planszy na końcu jednego z programów: MIASTORANEK lub Pobudki jako partner/ka jednego z odcinków.

⇁ Dodatkowo, jeśli zostaniesz rzecznikiem miejskim / rzeczniczką miejską na dłużej (2 miesiące) to otrzymasz od nas do wyboru:
- jeden z limitowanych gadżetów, brandowanych marką antyRAMY i Street Cloud , projektu wspaniałej artystki Patrycji Moli (m.in. kubek, worek, bidon)
- najnowszy numer jednego z magazynów: Architektura-murator lub Architektura i Biznes ze specjalną dedykacją redaktorek naczelnych obu miesięczników.

Wspierając nas na tym poziomie, zyskujesz oczywiście dostęp do nagród za 10 i 30 zł!

*w celu odebrania nagród prosimy wyślij nam swoje dane na patronite@antyrama.org

100 zł miesięcznie

TWÓRCA / TWÓRCZYNI PRZESTRZENI MIEJSKIEJ

To już nie jest wsparcie - to jest już wiodąca rola! Nie pozostało Ci nic innego, jak mieć ogromny wpływ na przestrzeń i społeczność miejską. Stoisz na froncie - razem z nami i budujesz totalnie nową, świeżą jakość edukacji kreatywnej. Głowa do góry! Damy radę!

⇁ Przed każdym MIASTORANKIEM i Pobudkami Twoje imię i nazwisko pojawi się na wyróżnionej planszy jako współwydawca/współwydawczyni Street Cloud.

⇁ Jeśli postanowisz, że chcesz współtworzyć z nami miejskiej przestrzenie dłużej to raz na 3 miesiące otrzymasz jedna z książek Bęc Zmiany (wraz z autografem autora) .

Będąc twórcą / twórczynią przestrzeni miejskiej otrzymujesz również nagrody z poprzednich progów 10, 30, 50 zł :)

*w celu odebrania nagród prosimy wyślij nam swoje dane na patronite@antyrama.org

200 zł miesięcznie

MIASTOSPRAWCA / MIASTOSPRAWCZYNI

To Twoja decyzja! Czas wykorzystać Twoją wiedzę, możliwości i zaangażowanie by stać się liderem/liderką zmiany miejskiej. Od teraz razem z nami zmieniasz rzeczywistość….

⇁ Przed każdym MIASTORANKIEM i Pobudkami Twoje imię i nazwisko pojawi się na wyróżnionej planszy jako producent/ka Street Cloud.

⇁ Zostaniesz dołączony/a do specjalnej grupy, w której omawiana jest koncepcja rozwoju projektu Street Cloud - będziesz mieć bezpośredni wpływ na zaproszonych gości i zadawane im pytania oraz tworzenie nowych programów .

⇁ Otrzymasz pierwszeństwo w rekrutacjach na warsztaty, które tworzy antyRAMA i A FESTIVAL m.in. A24, warsztaty edukacyjne z nowych technologii, sztuki, designu, architektury (raz na pół roku).

Naturalnie, wszystkie benefity z poprzednich progów też należą do Ciebie ;)

*w celu odebrania nagród prosimy wyślij nam swoje dane na patronite@antyrama.org

avatar

Nowy użytkownik

antyRAMA

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.