W Patronite od 25.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1128

Liczba Patronów: 889

Zostań Patronem
8 patronów
120 miesięcznie
510 łącznie

Miasto nie umiera (3 filary tematyczne)

1 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

880 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu zagwarantuje utrzymanie obecnego poziomu telewizji Street Cloud i dostarczanie Wam materiałów w dotychczasowej liczbie.
Będzie to wspaniała informacja dla nas, że chcecie dalej wstawać rano z MIASTORANKIEM, Pobudkami oraz Lożą Miejską. Aby miejskie ulice nie opustoszały a miasto się rozwijało, razem z Wami chcemy sprawić, aby nasze internetowe place i dukty były pełne życia!

W kwocie 1000 zł zawierają się podstawowe koszty stałe. Osiągając założony cel patronacki, będziemy mogli skoncentrować się na działaniach rozwojowych, dzięki którym Wy będziecie mogli poczuć światowe miasta jeszcze lepiej.

W ramach tego celu:
1. Będziemy dalej realizować raz w tygodniu MIASTORANEK - czyli rozmowy o codzienności w branży miejskiej (raz w tygodniu)
2. Będziemy dalej realizować raz w tygodniu Pobudki - czyli rozmowy o motywacjach i początkach kariery osób związanych z branżą kreatywną (raz w tygodniu)
3. Zaczniemy tworzyć Lożę Miejską - czyli miejski przegląd miesiąca z przedstawicielami /redaktorkami naczelnymi mediów miejskich (raz w miesiącu)

Miasto rozbudowuje się (3 filary tematyczne)

2 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

2 380 zł

brakuje

Jeżeli uda nam się osiągnąć ten cel to znak, że wspólnie staliśmy się ruchem miejskim walczącym o równe prawo w dostępie do najnowszych informacji o miastach i metropoliach.
Kwota 2500 zł sprawi, że poczujemy się bezpiecznie w naszym cyfrowym mieście.

Uda nam się utrzymać obecną ekipę realizacyjną, która tydzień po tygodniu pracuje nad jak najlepszymi efektami audiowizualnymi naszych programów, testując nowe rozwiązania dostarczania treści. Będziemy również w stanie zainwestować w profesjonalny sprzęt do tworzenia kontentu - wciąż mamy dużo braków - m.in. trzeba złożyć komputer do live streamingu.

W ramach tego celu:
1. Uda się utrzymać obecną ekipę realizatorską
2. Będziemy dalej realizować raz w tygodniu MIASTORANEK - czyli rozmowy o codzienności w branży miejskiej
3. Będziemy dalej realizować raz w tygodniu Pobudki - czyli rozmowy o motywacjach i początkach kariery osób związanych z branżą kreatywną.
4. Będziemy dalej realizować raz w miesiącu Lożę Miejską- czyli miejski przegląd miesiąca z przedstawicielami /redaktorkami naczelnymi mediów miejskich (raz w miesiącu)

Budujemy metropolię (4 filary tematyczne)

4 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

3 880 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu na początku naszej miejskiej drogi byłoby sygnałem, że to najwyższy czas postawić wielkie fundamenty pod budowę nowej miejskiej metropolii. Dlatego obiecujemy Wam, że spędzimy razem więcej czasu! Powstanie nowy program raz w miesiącu, który sprawi, że Wasz zasób wiedzy miejskiej znacznie się poszerzy.

Z takim wsparciem uda nam się również uniezależnić od miejsc, z których transmitujemy - oczywiście kochamy WOLNO (ul. Kochanowskiego 14) i Drzwi Zwane Koniem (ul. Warszawska 37), ale jednak własna przestrzeń daje możliwość na większe eksperymenty, co przeniesie się bezpośrednio na to, że nasze programy będą coraz lepsze!

Z takim wsparciem moglibyśmy zakupić niezbędny sprzęt do tworzenia programów w ramach Street Cloud - uda nam się zakupić kamery (dla prowadzącego - Łukasza) i słuchawki z mikrofonem (dla gości naszych programów, żeby Wasz odbiór Street Cloud był jak największą przyjemnością) oraz opłacić niezbędne licencje na software do realizacji live streamingu w większym zakresie niż dotychczas.

1. Obiecujemy realizację jednego nowego programu, który poprowadzi nowa prowadząca (również z antyRAMY - niespodzianka! jak się uda wejść na ten pułap to się dowiecie) (raz w miesiącu)
2. Uda się utrzymać obecną ekipę realizatorską
3. Będziemy dalej realizować raz w tygodniu MIASTORANEK - czyli rozmowy o codzienności w branży miejskiej
4. Będziemy dalej realizować raz w tygodniu Pobudki - czyli rozmowy o motywacjach i początkach kariery osób związanych z branżą kreatywną.
5. Będziemy dalej realizować raz w miesiącu Lożę Miejską- czyli miejski przegląd miesiąca z przedstawicielami /redaktorkami naczelnymi mediów miejskich (raz w miesiącu)

To już Megalopolis (5 filary tematyczne)

8 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

7 880 zł

brakuje

Nie ma na co czekać! Rozwijać nasze wirtualne miasto trzeba równorzędnie z wielu stron. Dla nas będzie to bezapelacyjnie znaczyć, że wierzycie we wspólną misję jaką jest współtworzenie mikrotelewizji o kulturze miejskiej. Wasze zaufanie to dla nas największa nagroda i motywacja do owocnej pracy! To dla nas wirtualna nagroda, czyli Wasze zaufanie.

Takie wsparcie jest dla nas znakiem, że czas wrzucić wszystkie ręce na pokład i traktować Street Cloud jako najważniejszy projekt antyRAMY w ostatnich latach (oczywiście nie porzucimy A FESTIVALu, czy innych projektów o charakterze animacyjno-edukacyjnym, jednak sprawi to, że będziemy w stanie zaangażować więcej rąk na pokład). Uda nam się zatrudnić przy tym projekcie oraz snuć wielomiesięczne plany.

Dla Was oznacza to jeszcze jeden dodatkowy program (raz w miesiącu), który skierowany będzie wprost w zrozumienie wartości jakie niosą za sobą nasze miasta.

1. Obiecujemy realizację dwóch nowych programów, który poprowadzą nowi prowadzący (również z antyRAMY - niespodzianka! jak się uda wejść na ten pułap to się dowiecie) (każdy program raz w miesiącu)
2. Uda się utrzymać obecną ekipę realizatorską
3. Będziemy dalej realizować raz w tygodniu MIASTORANEK - czyli rozmowy o codzienności w branży miejskiej
4. Będziemy dalej realizować raz w tygodniu Pobudki - czyli rozmowy o motywacjach i początkach kariery osób związanych z branżą kreatywną.
5. Będziemy dalej realizować raz w miesiącu Lożę Miejską- czyli miejski przegląd miesiąca z przedstawicielami /redaktorkami naczelnymi mediów miejskich (raz w miesiącu)

Ostatecznie da to 11 live`ów/audycji na miesiąc!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni